IZSLUDINĀM FOTOAKCIJU “BRĪVPRĀTĪBA VIENĀ FOTOKADRĀ”

Mēs nojaušam, ka šajā vasarā Tu noteikti vēlies ne vien labi atpūsties, bet arī izdarīt kādu labu darbu. Un  kāpēc gan, lai tas nebūtu brīvprātīgais darbs?  Vai Tu zini, cik populārs un aizraujošs tas šobrīd ir visā pasaulē? Mēs zinām!  Tāpēc aicinām Tevi – iesaisties un esi viens no brīvprātīgā darba darītājiem!

Jēkabpils NVO resursu centra komanda vēlas izcelt Tavu brīvprātīgo darbu, un, lai padarītu to aizraujošāku, solām arī foršas balvas:

  • “Vakariņas ar slavenību”
  • “Vakariņas diviem”
  • “Pārsteiguma balva”

 Tev nemaz nav daudz jālauza galva – Tu pats izvēlies, kas būs Tas, ko darīsi! Bet esam gatavi nākt talkā ar idejām, ja vēlies!

KAS TEV JĀDARA?

  • Iesaisties brīvprātīgajā darbā no maija līdz septembrim
  • Nosūti mums fotogrāfiju, kurā redzams Tavs brīvprātīgais darbs. KĀDS? To izdomāsi Tu.
  • Foto sūti uz e-pastu: nvoresursi@inbox.lv līdz 20.septembrim ar norādi „Fotokonkursam BRĪVPRĀTĪBA VIENĀ FOTOKADRĀ”. Savā e-pastā ieraksti – kurā no trīs kategorijām vēlies kandidēt, savu vārdu, uzvārdu, vecumu un tālruņa numuru saziņai. (Pievērs uzmanību bilžu kvalitātei, neizmanto krāsu filtrus!)

Konkursa nolikums šeit

Balvu nominanti tiks noteikti 3 kategorijās:

  1. Brīvprātīgais, kurš iedvesmo!
  2. Brīvprātīgais uz 1 dienu (Jēkabpils NVO resursu centra „Brīvprātīgais uz 1.dienu” akcijas ietvaros)
  3. Lepns, jo brīvprātīgs!

Oktobrī notiks iesūtīto fotogrāfiju izstāde, akcijas uzvarētāju godināšana un apbalvošana. Un balvas būs foršas! Ir vērts iesaistīties. Labs darbiņš, kas padarīts, vēl labāks – kas novērtēts!

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs