Jēkabpils NVO resursu centrs piedalījās ‘’Vakanču gadatirgū’’

Piektdien, 5.aprīlī,  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās notika „Vakanču gadatirgus”, ko organizēja Nodarbinātības valsts aģentūras Jēkabpils filiāle, sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils Agrobiznesa koledžu.

Arī  Jēkabpils NVO resursu centrs piedalījās pasākumā, piedāvājot savas brīvprātīgā darba vakances:

  • IT speciālists;
  • Fizisko aktivitāšu vadītājs senioriem;
  • Kokapstrādes galdnieks;
  • Interešu pulciņa audzinātājs;
  • Brīvprātīgo koordinētājs.

Apmeklētāju vidū bija novērojama liela interese par Jēkabpils NVO resursu centra piedāvātajām brīvprātīgā darba iespējām, tādēļ vērtējam savu dalību pasākumā, kā veiksmīgu, kā arī aicinām tos, kuri nerada iespēju apmeklēt Vakanču gadatirgu, sazināties ar Jēkabpils NVO resursu centru, lai uzzinātu par iespējām, kuras varam vēl piedāvāt. E-pasts saziņai: nvoresursi@inbox.lv.

 Šogad apmeklētāju interese par pasākumu bija liela, jo darba meklētājiem tika piedāvātas aptuveni 600 vakances. Vakanču gadatirgus jau ceturto gadu sniedz vērtīgu iespēju Jēkabpils un tās apkārtnes darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, uzrunājot pasākuma dalībniekus sacīja:

„Pašvaldībai ir svarīgi meklēt iespējas  investīciju piesaistei uzņēmējdarbības attīstībai, lai cilvēkiem būtu darbs. Arī darba tirgū  situācija šodien nepārtraukti mainās, mainās gan pieprasījums, gan piedāvājums, tādēļ ir svarīgi apmainīties ar informāciju, jebkurā situācijā meklēt risinājumu un darba iespējas. Paldies Nodarbinātības valsts aģentūras Jēkabpils filiālei par šī pasākuma organizēšanu un darba devējiem par atsaucību un to, ka viņi dod darba vietas pilsētas un reģiona iedzīvotājiem!”

 

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs