Izstāde „Brīvprātīgais. 365 dienas” Jēkabpilī

Vai Tu vēlies ielūkoties Eiropas brīvprātīgo jauniešu aizvadītajā gadā pie mums, Jēkabpilī? Apmeklē Jēkabpils NVO resursu centra koordinētā Erasmus+ EBD projekta „Volunteer’s discovery”  jauniešu izveidoto foto mirkļu izstādi „Brīvprātīgais. 365 dienas”, kura tika atklāta 9.aprīlī.

Izstādē aplūkojamas Eiropas brīvprātīgo no Azerbaidžānas, Armēnijas, Francijas, Lietuvas, Austrijas un Polijas, kuri pie mums Jēkabpilī dzīvojuši un strādājuši pēdējā gada laikā, spilgtākās atmiņas un iespaidi par piedzīvoto projekta laikā. Ar šīs izstādes palīdzību jaunieši vēlas, lai jebkurš Jēkabpils iedzīvotājs un tās viesis varētu sajust, cik krāsains, pieredzes un emocijām bagāts var būt brīvprātīgais darbs. Iespējams, Tevi šī raibo foto atmiņu izstāde iedvesmos pieņemt jaunus izaicinājumus dzīvē vai vienkārši padarīs dienu pozitīvāku!

Izstādes atklāšanā tās mākslinieciskā vadītāja Marion no Austrijas un pārējie brīvprātīgie jaunieši dalījās savos iespaidos par izstādes sagatavošanas, bilžu atlases un noformējuma izvēles procesu, atzīstot, ka visgrūtāk bijis izvēlēties starp tik daudzām spilgtām un fantastiskām atmiņām, jo visas satilpt uz sienām nevarēja, taču viņi centušies visaptverošāk pavēstīt izstādes apmeklētājiem par piedzīvoto un izdarīto. Ņemot vērā, ka projekts vēl nav līdz galam noslēdzies, izstādē ir atstātas brīvas vietas, kuras aizpildīs brīvprātīgā jauniete Marta no Polijas. Viņa šajā projektā pie mums uzturēsies vēl līdz 31.jūlijam un cer sakrāt vēl daudz izstādes cienīgu foto mirkļu.

Izstāde aplūkojama Brīvības ielas 45 kāpņu telpā, Jēkabpilī katru darba dienu no 9:00 līdz 17:00.

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs