Kaķis skumst un salst uz ielas

Ja Dievs Tavā ceļā noliek kādu dvēselīti, tad ar to jau viņš liek saprast, ka vēlās, lai Tu kaut ko viņa labā dari.

Biedrība „PAR ĶEPĀM” darbojas jau 5 gadus, rūpējas par pamestiem, slimiem un bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem kaķiem un kaķu bērniem, kuri tiek pamesti mūsu kaķu barošanas mājiņās, kas novietotas mikrorajonos. Kaķu mājiņās tiek atstāti pat tikko dzimuši kaķēni, kuriem actiņas vēl nav atvērušās!

 Šādās reizēs iegādājamies speciāli izstrādātu pienu kaķēniem un barojam viņus ar pudelīti.  Mūsu prieks un gandarījums rodas, kad mazie kaķēni izaug, un mēs tiem atrodam  vislabākos, atbildīgākos un mīlošākos saimniekus.

Tāda ir mūsu misija, kura ikdienā kalpo kā spēka un uzcītības avots – „palīdzēt mūsu mazajiem draugiem, kuri nonākuši uz ielas.”

Kaķu sterilizāciju nodrošinām caur bezsaimnieku kaķu sterilizēšanas programmu  „Noķer – sterilizē – atlaid”. Iepriekš pēc sterilizācijas visi kaķi atkopās mūsu mājvietās, taču tagad esam ierīkojuši kaķu pansiju, kurā tie uzturas un  ārstējas, kamēr atrodam tiem ģimeni.

Šobrīd biedrības aprūpē ir 16 kaķi, kuri gaida savu saimnieku, kuram doties līdzi un kļūt par tā draugu.

Jēkabpils ielās mēs barojam aptuveni 60 kaķus – Ķieģeļu ielā, Draudzības Alejā, Rīgas 190A, Dārza ielā, Bebru mikrorajonā.

Biedrība „PAR ĶEPĀM” vēlās pateikties visiem ziedotājiem un palīgiem, kuri nav vienaldzīgi, palīdz un atbalsta mūs šajā darbā.

Kopā mēs darām cēlu darbu!

Biedrības resursi ir ierobežoti, tā pastāv no ziedojumiem un pašaizliedzīga brīvprātīgā darba, tāpēc vienmēr esam pateicīgi par katru ziedoto eiro, malkas klēpīti, sedziņām, avīzēm, barību kaķēniem un citām lietām, kuras nepieciešamas kaķu labsajūtai.

Aicinām ikvienu savu iespēju robežās palīdzēt biedrībai kaķu aprūpē un saimnieku atrašanā.

Biedrības ”PAR ĶEPĀM” ziedojumu kastītes atrodas:

„Mājas mīlulis”, Nākotnes iela 2

„Ceļa vējš”, Bebru iela 92

„Ceļa vējš”, Ventas iela 13

„Sakura” Brīvības iela 140/142

„Zoobums”, Vienības iela 1A

„Zelta Zivtiņa”, Rīgas iela 124

„Jāņa aptieka”, Rīgas iela 142

‘’Lone’’ veikals, Viestura 16A

„Vet-Vip” aptieka, Brīvības 113.

Finanšu līdzekļus iespējams pārskaitīt uz biedrības kontu: LV33HABA0551037486.

Par  ziedošanu lūgums sazināties ar vadītāju Laimu Bebri: 27132560.

Rakstu sagatavoja
Santa Kūlīte
NVO resursu centrs