Aicina uz senioru tīklošanās pasākumu Rīgā

Jau tradicionāli, katru rudeni, NVO namā tiek rīkoti pasākumi, kuros tiekas un savstarpēji iepazīstas senioru nevalstisko organizāciju pārstāvji. Piektdien, 2018. gada 9. novembrī, plkst. 14.00 nevalstisko organizāciju  pārstāvji, seniori un ikviens interesents aicināts uz NVO namu (Rīga, Ieriķu iela 43A), kur notiks senioru NVO sadraudzības un tīklošanās pasākums. 

Pasākuma mērķis ir pulcēt dažādas NVO, kuru biedru rindās darbojas galvenokārt seniori vai, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar senioriem aktuāliem jautājumiem. Kopīgi tiks apzināti šo organizāciju darbības paņēmieni, labās prakses piemēri un rīkotie pasākumi. Pasākuma gaitā organizāciju pārstāvjiem būs iespēja stāstīt par savām organizācijām, to mērķiem un darbību. Tiks atvēlēts laiks arī organizāciju tīklošanās iespējai neformālā gaisotnē – pie kafijas tases.

Sadraudzības un tīklošanās pasākumā piedalīsies un ar savu organizāciju darbu iepazīstinās pārstāvji no Latvijas Senioru deju apvienības, Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas pensionāru apvienības, Rīgas Sporta Veterānu kluba, Ķeipenes pensionāru biedrības “Avotkreses”, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas Politiski represēto biedrības, Latvijas Pensionāru federācijas Purvciema nodaļas, Pensionāru iespēju centra,  Senioru kluba „Rudens”, Tradicionālās kultūras centra “Rada” un Rīgas aktīvo senioru alianses.

Ar dziesmām un dzeju klātesošos priecēs mūziķis un dzejnieks Guntars Račs, kā arī par muzikālu priekšnesumu gādās Tradicionālās kultūras centra “Rada” dalībnieces.

Piedalīties aicinātas visas NVO kuplā pulkā, kuras ir ieinteresētas dažādu formu sadarbībai un kopīgai aktivitāšu īstenošanai!

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām.

Pieteikt dalību pasākumā aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālruņa numurs) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv .

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:

Zinta  Gugane
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore
Tālrunis: 67848903
e-pasts: zinta.gugane@riga.lv