1.jūnijs – Saeimas un NVO forums

Latvijas Pilsoniskās alianses iknedēļas e-ziņu lapa “NESĒDI TUMSĀ” informē, ka 01.06.2018. norisināsies divpadsmitais Saeimas un nevalstisko organizāciju (NVO) forums.

Tā ietvaros norisināsies trīs darba sesijas:

  1. Pilsoniskā līdzdalība – ceļā uz ciešāku partnerību. Paneļdiskusija veltīta tam, kā pilnveidot nevalstisko organizāciju un valsts iestāžu dialogu un novērst pastāvošos šķēršļus sadarbībai;
  2. Atbildīgs un zinošs vēlētājs – NVO loma politiskajā procesā. Paneļdiskusija veltīta tam, kāda ir nevalstiskā sektora loma un atbildība vēlēšanu kontekstā un kā publiskajā telpā vērojamais diskurss, kas mazina sabiedrības uzticēšanos arī nevalstiskajam sektoram to ietekmē;
  3. Sociālās atbildības attīstība Latvijā – kurp dodamies? Paneļdiskusija veltīta sociāli atbildīgai rīcībai un filantropijai – par kuru šobrīd nav skaidra valsts pārvaldes vēstījuma un atzinība, tieši pretēji – publiski jomu skatot kā konkurenci biznesam vai valsts pārvaldei.

Foruma darba kārtība un reģistrēšanās forma tiks publicēta tuvākajā laikā, bet šobrīd aicinām atzīmēt kalendāros 1.jūniju.