Tava stila akcents – zelta auskari

Zelta rotaslietas viennozīmīgi ir klasiska stila vērtība, kas cauri laikiem nav zaudējusi savu prestižu un stila nozīmi. Tā unikālās īpašības to padara par cēlmetālu, ko iecienījuši rotu nēsātāji visā pasaulē. Zelts no vienas puses ir daudzpusīgs, no otras nemainīgs savā būtībā. Mūsdienās, plaši pieejamas trīs zelta nokrāsu rotaslietas – dzeltenā, sārtā un baltā zelta. Tā ir iespēja ne tikai paplašināt savu juvelierizstrādājumu klāstu, bet arī pielāgoties ik viena nēsātāja preferencēm. Klasiski zelts ir laulības gredzenu cēlmetāls, bet arī plaši izmantots citu rotu darināšanā. Viens no šiem veidiem un lieliskiem stila akcentiem ir zelta auskari.

Zelta auskari – lieliski pirmie auskari

Kāpēc izvēlēties tieši zelta auskarus? Kā jau iepriekš minējām, zelts ir elegances simbols un piestāvēs vairumam nēsātāju. Kā arī tā īpašības – tas nerūsē, nav alerģisks, nenosūbē un nenokrāso auss ļipiņu, kā to dažreiz dara bižutērijas auskari. Tieši zelts ir piemērots tiem, kas nesen veikuši ļipiņas caurduršanu un šie ir pirmie auskari. Tie palīdz sadzīt auskara caurumiņam bez problēmām. Un kurš gan teicis, ka zelta auskariem jābūt klasiskiem vai smagnējiem. Interneta juvelierizstrādājumu veikals ‘Gredzentiņš’ klāstā atradīsiet auskarus, kas piestāvēs visiem vecumiem un gaumēm.

Tavs stils, Tavi elegantie auskari

Gredzentiņš virtuālajos plauktos atradīsiet gan dažādu nokrāsu, gan dažādu formu zelta auskarus. Pieejami kā baltā, tā dzeltenā un sārtā zelta izstrādājumi. Un protams, dārgakmeņi. No dimantiem, līdz sūnu zaļiem smaragdiem un sārtajiem rubīniem. Pērles un ametisti, safīri un topāzi… Viss ko sirds kāro, atliek vien izvēlēties.

Veido komplektu

Viens ir skaidrs, veidojot rotu komplektu, nekad nevar nošaut greizi. Izvēlies viena stila auskarus, ķēdīti un gredzenu. Vienojošais elements var būt gan stils, kurā veidoti juvelierizstrādājumi, gan dārgakmens, kas saista visus šos komplekta elementus. Pat 2 elementi no viena stila komplekta, var veidot lielisku vizuālā tēla akcentu. Piemēram, izvēlieties auskarus un gredzenu vai izteiksmīgus auskarus un klasisku zelta ķēdīti.

Laulības un saderināšanās gredzeni, dažādi auskari un ķēdītes – to visu un vēl vairāk atradīsiet interneta juvelierizstrādājumu veikalā ‘Gredzentiņš’. Ienāc un atrodi savu stila akcentu.

Comments are Disabled