Esi daļa no Demokrātijas nedēļas!

Vidusdaugavas NVO Centrs 14.Aprīlis, 2021, 16:16
Esi daļa no Demokrātijas nedēļas!

Pagājušajā gadā, atzīmējot Satversmes sapulces sanākšanas simtgadi un Neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgadi, tika uzsākta jauna pilsoniska iniciatīva - “Demokrātijas nedēļa”. Šogad demokrātijas nedēļa norisināsies no 1. līdz 9. maijam. Latvijas Pilsoniskā alianse aicina pilsoniskās sabiedrības aktīvistus, nevalstiskās organizācijas un ikvienu interesentu iesaistīties otrās Demokrātijas nedēļas īstenošanā.

Lai popularizētu un iedzīvinātu Demokrātijas nedēļu, aicinām dalīties ar idejām, aktivitātēm un pārdomām, izmantojot tēmturi #DEMOKRĀTIJĀ, publiski apliecinot, ka esat daļa no Demokrātijas nedēļas

Aktuālā informācija par Demokrātijas nedēļas aktualitātēm būs pieejama Facebook grupā “Demokrātijas nedēļa 20 21” (šeit: https://www.facebook.com/groups/228784554354599 ), kas kalpos kā platforma, kur dalīties ar idejām un pasākumiem Demokrātijas nedēļas ietvaros.

Simboliskais nosaukums “Demokrātijas nedēļa” iniciatīvai piešķirts, jo šī nedēļa sākas ar 1. maiju - Satversmes sapulces sasaukšanas un Darba svētku dienu, kam seko 4. maijs - Neatkarības atjaunošanas diena, noslēdzot ar 9. maiju - Eiropas dienu.

Sīkāk https://saite.lv/dzNM6 vai kopē QR kodu