Latvijas pilsoniskā alianse un ASV vēstniecība Latvijā aicina pieteikt pretendentus balvai "Cilvēka izaugsmei"

NVO Resursu Centrs 18.Aprīlis, 2020, 13:17 Jaunumi

Iespējams,  jau esat pamanījuši, ka Latvijas pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā izsludinājusi pieteikšanos konkursam Balva Cilvēka izaugsmei. Īpaši šajā satraucošajā laikā vēlamies izcelt labos cilvēku, organizāciju un uzņēmumu darbus, kas iedvesmo un aicina mūs visus kļūt labākiem un sniegt izpalīdzīgu roku! Tāpēc vēlamies arī jūs lūgt iesaistīties un dalīties ar šo informāciju ar savas organizācijas biedriem, sadarbības partneriem, draugiem, kā arī iespēju robežās ievietot informāciju arī savā mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī ziņu izdevumos, lai šī lieliskā vēsts sasniedz pēc iespējas vairāk adresātu. Jo mēs ticam - mums ir ar ko lepoties!

Pieteikums balvu konkursam iespējams iesniegt elektroniski, aizpildot anketu: https://ej.uz/5wbz līdz 2020. gada 15.jūnijam, tajā iekļaujot informāciju par balvas pretendentu, pretendenta iniciatīvas aprakstu, mērķi un rezultātu. Pretendentus balvu konkursam var pieteikt četrās kategorijās: par sociālo atbildību, par izcilu ieguldījumu izglītībā, par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā un par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē.

Pēc anketu apkopošanas, žūrija izvērtēs saņemtos pieteikumus un 24. septembrī svinīgā ceremonijā notiks konkursa uzvarētāju apbalvošana - katrs balvas laureāts saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns” un  goda diplomu. 

 Balva „Cilvēka izaugsmei Latvijā” tika dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi jeb tautas attīstību (Human development), lai atbildētu uz negatīvām demogrāfiskām tendencēm, kā, piemēram, iedzīvotāju skaita sarukums, augsta ienākumu nevienlīdzība, pazemināts iedzīvotāju veselības stāvoklis un augsts bērnu institucionālās aprūpes īpatsvars. Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un veicina cilvēka izaugsmi. Plašāk par balvu un iepriekšējo gadu balvu laureātiem iespējams uzzināt www.cilvekaizaugsme.lv  , kā arī  Facebook lapā Balva Cilvēka izaugsmei.

Balvu konkursu rīko Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā. Balvas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību un izcelt sociālās atbildības iniciatīvas.

Pielikumā pievienota preses ziņa un konkursa vizuālie materiāli.

 

Veiksmīgu dienu vēlot,
Anita Urkauska
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Latvijas Pilsoniskā alianse
Alberta iela 13, Rīga, LV-1010
E-pasts: anita.urkauska@nvo.lv
Tel. +371 24245580