Kustība "Dažādībā ir spēks" info biedrībām un nodibinājumiem

NVO Resursu Centrs 8.Aprīlis, 2020, 17:02 Jaunumi
Kustība

Patiesi ceru, ka katrs no Jums ir drošā vietā un vesels.

Man ir liels prieks informēt, ka Ventspils Augsto Tehnoloģiju parks turpinās kustības "Dažādībā ir spēks" attīstību arī šogad, nākamgad un aiznākamgad! Šogad arī esam turpinājuši un paplašinājuši sadarbību ar NVO sektoru, jo visi eksperti, kas veiks darba devēju vērtēšanu ir no sektora.

Mēs meklējam un vēlamies izcelt darba devējus, tajā skaitā biedrības un nodibinājumus, kas rūpējās par saviem cilvēkiem un ir atvērti darba devēji.

Tāpēc, aicinu katru no Jums kā savas reģiona, jomas  NVO dzinējspēkam palīdzēt mums atrast un izcelt šīs biedrības un nodibinājumus. 

Aicinu savos informatīvajos kanālos ievietot ziņu, kas atrodama pielikumā - izsūtīt saviem biedriem, ievietot interneta vietnē utt. Klāt pievienoju arī kustības dažādu krāsu logo. Variet, droši, izvēlēties, kurš Jums vislabāk patīk krāsas ziņā un ir arī neitrālais logo, lai labāk atbilstoši izceltu ziņu. Ziņas apjomu arī variet droši apstrādāt tādā apjomā, kā tas vislabāk iederētos Jūsu informatīvajā materiālā

Man būtu arī liels gandarījums, ja redzētu, ka paši piesakieties un aizpildiet anketu un iespējams saņemiet balvu, vai arī, pēcāk vērtīgas apmācības par dažādības vadību un iespēju satikt citu nozaru pārstāvjus.

Ja rodas kāds jautājums vai neskaidrības, vai nepieciešama cita rakstura informācija, patiesi priecāšos atbildēt.

laba vēlējumiem,

Rasma Pīpiķe
Dažādības vadība- vadošā eksperte
Ventspils Augsto Tehnoloģiju parks
2 60 44 862