Jēkabpils pārstāvji piedalīsies Rīgas un Zemgales reģiona NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferencē

NVO Resursu Centrs 25.Septembris, 2019, 20:47 Jaunumi
Jēkabpils pārstāvji piedalīsies Rīgas un Zemgales reģiona NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferencē

Lai iepazīstinātu Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) ar Zemgales reģiona pašvaldību un NVO sadarbību, ceturtdien, 2019. gada 26. septembrī plkst.13.00 NVO namā, Rīgā, Ieriķu ielā 43A, notiks pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference.

Konferences ietvaros Rīgas un Zemgales reģiona pašvaldību un NVO pārstāvji dalīsies pieredzē un labajā praksē par nevalstiskā sektora un pašvaldību sadarbības modeļiem, kopīgi īstenotajiem pasākumiem un partnerības stiprināšanu.

Jēkabpili konferencē pārstāvēs ilggadējā biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs’’ vadītāja Agita Pleiko un Jēkabpils pilsētas domes deputāte Līga Kļaviņa, prezentējot savus labās prakses piemērus un stāstot par sadarbību ar pašvaldību.

Pasākuma laikā darbosies Kontakttirgus NVO sadarbībai, kurā, kā jau tirgū, visas organizācijas -  arī tās, kuras neuzstājas ar stāstiem, aicinātas piedāvāt un izvietot visvērtīgāko informāciju par savu organizāciju, tās mērķiem, darbību, pasākumiem un citām būtiskām ziņām.

Konferences noslēgumā paredzēta “tīklošanās”, lai neformālākā gaisotnē savstarpēji iepazītos un pārrunātu sadarbības un kopīgu pasākumu rīkošanas iespējas.

Konferencē piedalīties aicināti biedrību un nodibinājumu pārstāvji gan no Rīgas un Zemgales, gan visas Latvijas, pašvaldību pārstāvji, kā arī visi interesenti, kas iesaistās sabiedriskajā darbībā un atbalsta pilsoniskās aktivitātes.

Šogad konference sakrīt ar NVO nama 6 darbības gadu jubileju. Atzīmējot to, aicinām uz tīklošanās pasākumu, lai izzinātu un iepazītu, kā Zemgalē NVO un pašvaldības rod kopīgu valodu, kādus pasākumus rīko un ko paveikuši! Ieeja bezmaksas.

Pieteikties dalībai konferencē var, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, organizācija, tālrunis) uz e-pasta adresi: nvonams@riga.lv.

Jēkabpils NVO resursu centrs