Biedrība “Par ķepām” pastāsta par savu darbību

NVO Resursu Centrs 30.Marts, 2020, 08:50 Jaunumi
Biedrība “Par ķepām” pastāsta par savu darbību

Biedrība" Par ķepām" reģistrēta 2013.gada 21.oktobrī. Šobrīd biedrībā darbojas 3 biedri un 2 brīvprātīgie.

Mūsu biedrības mērķi ir:

1) glābt, ārstēt, barot, rūpēties par PAMESTIEM un bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem kaķiem un mazajiem KAĶĒNIEM. Esam novērojuši, ka ir gadījumi, kad tikko MĀJAS kaķenītei dzimušus kaķēnus kāds atnāk un ieliek kaķu mājiņā – tā viņiem ir mokoša nāve!).

2) barojam "Kaķu mājiņās" apmēram 50 kaķus, 20 kaķu pagaidmājās, un visi ir jāārstē. Nopietnos un steidzamos gadījumos vedam uz Daugavpili, jo Jēkabpilī mums ir ļoti zinoša vetārste VINETA, kas mums neatsaka jebkurā laikā, bet viņai nav diennakts stacionāra!

3) patreiz ļoti aktīvi ķeram kaķenes, STERILIZĒJAM, lai nedzimtu nevienam nevajadzīgi KAĶĒNI!

4) izvedam pārrunas ar iedzīvotājiem – kā un kur barot kaķus.

5) ar jauniešiem, bērniem runājam par CIETSIRDĪBU, VARDARBĪBU, NEŽĒLĪBU pret dzīvniekiem.

Lai atbalstītu biedrības darbību, ir lūgums:

  • ja kādam mājās ir lietoti, nevajadzīgi pledi, bērnu sedziņas, veci frotē dvieļi, avīzes, cietie kartoni. utt., nemetiet miskastē, mēs paši varam aizbraukt pakaļ!

Šobrīd mēnesī izlietojam apmēram 500 eiro (atkarīgs steidzamiem gadījumiem,, zāles, rehabilitācija). Tur aiziet apmēram puse pensijas, bet otru pusi sagādā mūsu mīļie ZIEDOTĀJI, kas mūs atbalsta, dzīvo līdzi mūsu kaķu likteņiem! No visas SIRDS saku CILVĒCISKU PALDIES ikvienam ziedotājam, kas mūs atbalsta mūsu grūtajā darbā! Bet ir gandarījums, ka esi izglābis kādu DZĪVĪBU, atradis jaunu mīlošu saimnieku, siltas mājas! Grūtā slimības brīdī, sarežģīto gadījumu laikā klāt stāv SARGEŅĢEĻI: ŔITA GRAVNIECE, INESE BALTMANE un divas BAIBAS.

Lai Jums visiem veselība! 

Laima Bebre, biedrības vadītāja, tālr.27132560

Jaunieši bieži nāk pamīļoties ar mūsu mazajiem draugiem