Izsludināts NVO fonda projektu konkurss 2021.gada projektiem

Var pieteikties informatīvajam semināram

Vidusdaugavas NVO Centrs 13.Oktobris, 2020, 09:21 JaunumiProjekti
Izsludināts NVO fonda projektu konkurss 2021.gada projektiem

Šogad jau oktobrī Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) izsludinājis NVO fonda projektu konkursu 2021.gadā nevalstisko organizāciju iecerētajiem projektiem. Programmas mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un demokrātiju Latvijā.

Šogad konkurss izsludināts daudz savlaicīgāk – iepriekš tas notika tikai tekošā gada februārī – martā. Projektu konkursa nolikums šogad ir vienkāršāks, lai konkursa noteikumus padarītu saprotamākus lielākam NVO skaitam, tostarp – nelielām un jaunām NVO. Programma paredz viena projekta iesniegšanu katrai organizācijai kādā no divām sadaļām – mikro vai makro projektiem. Makro projektu var iesniegt organizācijas, kas uz projekta pieteikuma iesniegšanas brīdi vismaz pēdējo 3 gadu nepārtrauktā periodā darbojas pilsoniskās sabiedrības attīstības jomā un tās darbības ir saistītas ar pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm. Vienlaikus, lai spēcinātu mazās, lokālās NVO, paredzēts atsevišķi nodalīts finansējums mikro līmeņa projektiem ar vienkāršāku administrēšanas mehānismu.

Lai projektus varētu sekmīgāk sagatavot, SIF 15.oktobrī plkst.11.00 Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē organizē semināru (klātienē), bet to būs iespējams noskatīties arī tiešraidē SIF Facebook lapā. Pieteikšanās semināram (arī attālinātā režīmā) šeit: https://forms.gle/NpXzHBh4VmbRoqBk8

Programmas ietvaros 2021.gadā plānots atbalstīt projektus, kuri ietver šādus darbības virzienus:
1. "NVO darbības stiprināšana";
2. "NVO interešu aizstāvības stiprināšana";
3. "Atbalsts NVO pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm";
4. "NVO un iedzīvotāju savstarpējās sadarbības stiprināšana".

Paredzēts, ka projekts var aptvert gan vienu, gan vairākus darbības virzienus. Programmas ietvaros projektiem pieejamais finansējums no Kultūras ministrijai piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem 2021.gadam ir 1 396 500 EUR.

Vairāk par NVO fonda projektu konkursu šeit: https://saite.lv/octG0

Vai skenē QR kodu:

Informāciju sagatavoja
A.Pleiko, Vidusdaugavas NVO centrs