Iespēja piedalīties jauniešu starptautiskajā darbnīcā

NVO Resursu Centrs 19.Decembris, 2019, 09:25 Jaunumi
Iespēja piedalīties jauniešu starptautiskajā darbnīcā

Biedrība "Sociālās inovācijas centrs" aicina pieteikties jauniešus no 16 gadu vecuma starptautiskai konferencei-darbnīcai, kas tiek rīkota projekta “Pilsoniskās sabiedrības tiesību stiprināšana, veicinot  publiskās informācijas pieejamību Eiropas jaunatnei” ietvaros.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt pieredzes stāstus pilsoniskās iesaistes jomā no vairāku Eiropas valstu pārstāvjiem, kā arī piedalīties radošā un izglītojošā darbnīcā kopā ar jauniešiem no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas un Beļģijas.  

Šī ir lieliska iespēja ne tikai iemācīties ko jaunu par tiesībām pieprasīt informāciju un jauniešu aktivitātēm pilsoniskās iesaistes jomā Latvijā un citās Eiropas valstīs, bet arī iepazīt citus aktīvus jauniešus un veidot jaunus kontaktus!

Pasākums norisināsies 15. janvārī Rīgā, Rija VEF Hotel, Brīvības ielā 199c no plkst. 10:00 – 17:00. Konference- darbnīca tiks vadīta angļu valodā. Visiem pasākuma dalībniekiem par piedalīšanos dāvināsim USB zibatmiņas, bet labāko ideju autoriem balvā pārnēsājami bezvadu skaļruņi!

Ar pasākuma programmu var iepazīties te:

 http://socialinnovation.lv/LV/sia4y-projekta-ietvaros-tiek-rikota-starptautiska-darbnica-apmaciba-jauniesiem/

Lai pieteiktos, jāizpilda pieteikuma anketa:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxFBQv0g6tSTcglW5WnDXKmLWOphrZzdIhm4_Ujd2rv2SqGA/viewform