Apmācību seminārs NVO līderiem “Mūsu organizācijā viss OK, tomēr....”

Vidusdaugavas NVO Centrs 20.Maijs, 2021, 20:57 Jaunumi
Apmācību seminārs NVO līderiem “Mūsu organizācijā viss OK, tomēr....”

Biedrība "Vidusdaugavas NVO centrs" 2021.gada 27.maijā plkst.13:00 ZOOM vidē organizē praktisku apmācību semināru "Mūsu organizācijā viss OK, tomēr..." jeb "Organizācija kā sistēma" par nevalstisko organizāciju vadības un pārvaldības jautājumiem.

Semināru vadīs izcils pasniedzējs Māris Millers – konsultants ar 20 gadu praktisku darba pieredzi uzņēmumu pārvaldības procesu un pārmaiņu vadības jautājumos, pasniedzējs RTU Latvijas-Norvēģijas Maģistru studiju programmā „Inovācijas un uzņēmējdarbība” un biznesa treneris SIA "Komercizglītības centrs" vadītāju profesionālās pilnveides mācību programmā „Biznesa klase”.

Lai pieteiktos, spied uz saiti šeit (vai iekopē to jaunā logā): https://saite.lv/Wd6zE 

Informējam, ka apmācību dalībnieku skaits ir limitēts. Daļai no šiem dalībniekiem tālāk tiks piedāvāta iespēja, sadarbojoties ar pasniedzēju, veikt biedrības darba stratēģisku plānošanu, vadoties no apsvērumiem – kas mūsu organizācijā jau darbojas labi, kas ir jāuzlabo, lai veiktos vēl labāk u.tml.
 

Pasākums notiek projekta "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana" ietvaros. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"

Agita Pleiko
Projekta vadīāja