“Jēkabpils NVO resursu centrs” maina nosaukumu: būs “Vidusdaugavas NVO centrs”

NVO Resursu Centrs 29.Aprīlis, 2020, 17:28 Jaunumi
“Jēkabpils NVO resursu centrs” maina nosaukumu: būs “Vidusdaugavas NVO centrs”

Ar Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra 23.aprīļa lēmumu biedrībai “Jēkabpils NVO resursu centrs” mainīts nosaukums uz “Vidusdaugavas NVO centrs”. Biedrībai apstiprināta arī jauna valde un statūti.

Par izmaiņām biedrības darbībā lēma gada sākumā sasauktā biedru sapulce. Turpmāk biedrības darbība tiks strukturēta trīs darbības virzienos: sociālā integrācija, jaunatnes organizācijas un darbs ar jauniešiem, aktīvs dzīvesveids veselīgā vidē. Katram darbības virzienam valdē būs konkrēts pārstāvis, kas atbildēs par tā darba organizēšanu un sadarbību ar valdi.

Kopējais biedrības darbības virziens joprojām būs pilsoniskās sabiedrības stiprināšana Jēkabpils pilsētā un apkārtējos novados, kas tiek dēvēts par Vidusdaugavas reģionu.

Biedrībā joprojām var iestāties jebkura fiziska un juridiska persona, atbilstoši statūtos noteiktajai kārtībai aizpildot noteiktas formas iesniegumu. Vistuvākajā laikā iesniegumi būs pieejami biedrības mājaslapā, kas šobrīd vēl vismaz pusgadu saglabās nosaukumu www.jekabpilsnvo.lv

Biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” valde