Dienas centra seniori uzsāk tikšanos ar deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem

Vidusdaugavas NVO Centrs 7.Septembris, 2020, 21:31 DC Kopā būt
Dienas centra seniori uzsāk tikšanos ar deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem

Lai sniegtu iespēju Dienas centra “Kopā būt” (biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” struktūrvienība) apmeklētājiem senioru vecumā vairāk iesaistīties sabiedriskajos procesos, ar septembra mēnesi uzsākta tikšanos organizēšana ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem un kapitālsabiedrību vadītājiem.

Kā pirmo apmeklēt Dienas centru “Kopā būt” un diskutēt ar tā apmeklētajiem uzaicinājām domes deputāti Līgu Kļaviņu (Latvijas Zemnieku savienība). Stundu ilgā sarunā tika pārcilāti dažādi jautājumi, kas saistīti gan ar izglītības vidi pilsētā, gan otra tilta būvniecību, kultūras dzīvi un citām norisēm.

Jau šīs nedēļas ceturtdienā, 10.septembrī, plkst.12.00 uz sarunu Dienas centrā Brīvības ielā 45, Jēkabpilī, 3.stāvā, esam aicinājuši SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vadītāju Guntaru Leitānu. Jautājumi, kas interesē seniorus, ir visdažādākie, sarunas gaitā tie, iespējams, radīsies vēl. Tikšanos var apmeklēt arī tad, ja seniors nav iesaistījies Dienas centra darbībā. Tikšanās laikā tiks ievēroti visi drošības pasākumi, kas saistīti ar Covid-19 saslimšanu.

Bet pēc nedēļas, 17.septembrī, plkst.12.00, Dienas centrā tikšanās ar nākamo deputātu – Aleksandru Deini (Jēkabpils Reģionālā partija).

Septembrī Dienas centrā paredzēta virkne ar citiem dažādiem notikumiem. Tā 14.septembrī dalībnieki dosies uz Ābeļu pagastu, kur viesosies pie senioriem biedrībā “Ābeļzieds”, bet 30.septembrī dosies iepazīt senioru dzīvi Jaunjelgavā. Bez tam Dienas centrā “Kopā būt” pieejamas arī rokdarbu nodarbības “Pūra lāde” (vada interešu pulciņa audzinātāja A.Vītola), darbojas “Dāmu klubiņš”, ir iespēja apgūt angļu sarunvalodas pamatus, iepazīt interneta lietošanas iemaņas, uzzināt vairāk par moderno tālruņu lietošanu, nūjot vai dejot, vingrot ar smūvošanas apļiem, kā arī piektdienās izspēlēt domu, azarta un pieredzes spēli “Srable” un citas galda spēles vai piedalīties sarunās par dzīvi un dažādiem aktuāliem tematiem.

Ja vēlaties pievienoties jau esošajam senioru pulciņam, jāzvana 26548737 (Ligita) vai 29449622 (Agita).

 

Informāciju sagatavoja A.Pleiko
Biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” vadītāja