Uzņēmumu reģistrs aicina NVO uz semināru par patiesajiem labuma guvējiem

Šī gada 29.jūnijā spēkā stājās grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā, kas nosaka jauninājumus juridisko personu, tai skaitā biedrību un nodibinājumu, patieso labuma guvēju (PLG) atklāšanā.

„Jēkabpils NVO resursu centrs” vērš uzmanību, ka pamatojoties uz iepriekš minētajiem grozījumiem, Uzņēmumu reģistrs aicina uz informatīvu semināru par patieso labuma guvēju (PLG) atklāšanas regulējuma jauninājumiem.

Lai skaidrotu jauno regulējumu, Uzņēmumu reģistrs rīkos semināru nevalstiskajām organizācijām ceturtdien, Uzņēmumu reģistrā, 2.stāva zālē, Pērses iela 2, Rīgā, 22.augustā plkst. 10.00 – 11.30. Vietu skaits ir ierobežots.

Semināram var reģistrēties ŠEIT. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdllFXFz4zzc6fl237CiQeaUvDtRAcLNF-VT9W0xqL63I180A/viewform

Seminārā Uzņēmumu reģistra eksperte juridisko personu izmantošanas noziedzīgiem nolūkiem novēršanas jomā Laima Letiņa izstāstīs jaunā regulējuma būtību. Seminārā netiks sniegtas juridiskas konsultācijas par konkrētām lietām.

 

Pēc LPA ziņu lapas „Nesēdi tumsā!” sagatavoja
Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs