Tuvojas pieteikšanās akcijai „Brīvprātīgais uz 1 dienu!”

Ar prieku paziņojam, ka arī šovasar augusta pēdējā nedēļā būs iespēja piedalīties biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” rīkotajā brīvprātīgā darba akcijā „Brīvprātīgais uz 1 dienu!”.

Akcija norisināsies no 26.-30. augustam, dalību tajā varēs pieteikt jau no 22.jūlija. Vakances tiks izziņotas mājaslapās www.brivpratigie.lv un www.jekabpilsnvo.lv

Šogad akcija norisināsies jau 5. gadu pēc kārtas, tāpēc aicinām kļūt par brīvprātīgo ikvienu. Izmanto iespēju izmēģināt būt dažādās profesijās! 

Sajūti savu motivāciju: vēlies atklāt sevī jaunas intereses, iepazīt jaunus cilvēkus un iegūt kontaktus, vai papildināt savu CV ar interesantu darba pieredzi?

Arī mēs esam Tev sagatavojuši pievilcīgu motivāciju – visiem akcijas „Brīvprātīgais uz 1 dienu” dalībniekiem būs iespēja iesūtīt foto ar savu brīvprātīgo darbu, kurš veikt šīs akcijas laikā, un piedalīties vienā no mūsu izsludinātās fotoakcijas „Brīvprātība vienā fotokadrā” nominācijām. Oktobrī notiks iesūtīto fotomateriālu izstāde, un labāko foto autori tiks apbalvoti. Vairāk par šo akciju lasi  šeit.

Vairāk informācijas:
Mūsu mājaslapā www.jekabpilsnvo.lv.
Rakstot uz e-pastu nvoresursi@inbox.lv
Tālrunis: +371 26548737 

Santa Kūlīte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jēkabpils NVO resursu centrs