Pirmo reizi notiks mūzikas festivāls “Ogle” garīgai veselībai

Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība piedalīsies Pirmajā festivālā OGLE, kas notiks jau 12., 13. jūlijā Jēkabpils rajonā Saukas Dabas Parkā „Bincāni’’, Lonē.

Tā mērķis ir izgaismot sabiedrības zināšanas par svarīgām tēmām: mentālo veselību, depresiju un c. Mentālā veselība ir ne mazāk svarīga par fizisko veselību, tādēļ tai ir jāpievērš uzmanība un jārūpējas par savu labsajūtu.
Festivālā būs dažādu žanru mūzika: Arturs Skutelis, ansis, Singapūras Satīns, Sudrabu Sirds, Latgalīšu Reps, Brīvrunu Projekts, Nakts&Ervīns Ruža, Double Faced Eels,Franco Franco, RIGA Reggae, Bloody Heels, CHRIS VADER, $KAABE,Js Breeze, Blue Jean Serenade un citi mākslinieki, sportiskas aktivitātes, stafetes ar balvām, jogas nodarbības, interesantas darbnīcas, izglītojošas lekcijas un iedvesmojoši stāsti. Tā ir iespēja skaisti pavadīt divas dienas ar ģimeni, draugiem un vienkārši labiem cilvēkiem, izbaudot vasaru un kopā būšanu! Nakšņošana notiks teltīs dabas parka teritorijā.

Festivālā OGLE būs arī Veselības ministrija un Pusaudžu resursu centrs telts, kurā varēsi satikt dažādus terapeitus un psihiatru, izrunāties un izmēģināt sesiju kopā ar šiem ārstiem.

Paralēli notiks arī dažādas meistarklases un darbnīcas, ģimenes stafete un sacensības ar vilinošām balvām, atrakcijas bērniem, kartinga simulators, virves vilkšana, diskusijas, joga, meditācija, elpošanas nodarbības, kopīga rīta vingrošana, mini rampa skeitiem, frisbijs, tetovēšana, kā arī citas aktivitātes kopā ar Kartinga Halle High Voltage, Rebel Tattoo Riga, Veselības ministrija, Biedrība “Skalbes”, Pusaudžu resursu centrs, Vibe with Elza.

Festivāls darbojas kā labdarības pasākums, un visa peļņa tiks ziedota organizācijām, kas nodarbojas ar palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem.
Biļetes šeit

Pirmā labdarības – mūzikas festivāla OGLE programma.

Ar cieņu, Alla Beļinska
Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības valdes priekšsēdētāja
Tālrunis: +371 29 161 629
www.cistiskafibroze.lv
Kaļķu iela 1, Viesīte, Viesītes novads, LV-5237