Aicinām pieteikties festivālam „Projektu nakts 2019”

Biedrība ‘’Jēkabpils NVO resursu centrs’’ informē, ka 9. un 10. augustā Ikšķiles pludmalē norisināsies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētais tematiskais festivāls “Projektu nakts 2019’’.

Festivāls tiek organizēts jau piekto gadu pēc kārtas un tā mērķis ir radīt radošu vidi, kurā jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumu, kā arī attīstīt pašiem savas projekta idejas un iegūt daudz jaunu draugu un potenciālo partneru savai idejai.

  • Festivāla laikā organizāciju pārstāvji tiks atbalstīti programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”  un Eiropas Solidaritātes korpusa projektu pieteikumu sagatavošanā.

  • Būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņu, Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.

  • “Projektu nakts” ietvaros notiks arī “Erasmus+: Jaunatne darbībā” brīvprātīgo tikšanās. Tās ietvaros brīvprātīgie, kuri Latvijā atgriezušies pēdējā gada laikā, apmainīsies ar pieredzi, diskutēs par turpmākajiem soļiem, kā arī tiksies ar pārējiem “Projektu nakts” dalībniekiem, lai iedvesmotu tos ar saviem stāstiem un pieredzi.

Dalība festivālā ir bez maksas!

Sīkāka informācija par pasākumu atrodama šeit:  http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/aicinam-pieteikties-projektu-naktij-2019

Vai Facebook: https://www.facebook.com/events/467958413991489/

Aicinām pieteikties līdz š.g. 30. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu: http://ejuz.lv/projektunakts2019

Uzmanību! Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi.

Pēc JSPA sniegtās informācija sagatavoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs