Uzņem viesskolēnu savā ģimenē!

Jēkabpils NVO resursu centrs aicina arī Jēkabpils pilsētas un tuvējo novadu ģimenes izvērtēt savas iespējas būt vienai no viesmīlīgajām Latvijas ģimenēs, kura uzņems pie sevis viesskolēnu.

Nosacījumi: ja Jūsu ģimenē ir brīva gultasvieta, iespēja nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu (brokastis, vakariņas), pieņemt viņu kā savu ģimenes locekli un viesvecākiem ir vismaz 25 gadi, kā arī vismaz viens no ģimenes kaut nedaudz prot angļu valodu, tad aicinām kļūt par AFS viesģimeni un iegūt patiešām neatsveramu pieredzi!

Jums būs iespēja iepazīt citas kultūras un valodas, paplašināt redzesloku un iegūt starptautiskus kontaktus, parādīt viesbērnam labāko no mūsu ikdienas, paradumiem, tradīcijām, kultūras un būt “otrā ģimene” programmas laikā.

Vēlies pieteikties? 

Viesskolēnus var iepazīt AFS mājaslapā www.afs.lv  – viņi ir tik dažādi, ar atšķirīgu pieredzi un paradumiem, bet visi vecumā no 15 līdz 18 gadiem un gatavi pavadīt trīs vai desmit mēnešu Latvijā. 2019. gada augustā Latvijā ieradīsies 32 viesskolēni no 10 pasaules valstīm un AFS starpkultūru apmaiņas trimestra vai gada programmu ietvaros mācīsies vidusskolās Rīgā un visos novados. Lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un jauniešu adaptācija jaunajā vidē, viesskolēni dzīvo viesģimenēs.

Iespējams, Tavai ģimenei izdosies nodibināt ciešu saikni ar viesbērnu un kaut kad nākotnē varēsi doties ciemos pie viņa. Tāpēc nepalaid garām iespēju!

Santa Kūlīte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jēkabpils NVO resursu centrs