Jēkabpilieti, vai Tu esi gatavs Eiropas Parlamenta vēlēšanām?

Reizi piecos gados notiek Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas. Šogad jau ceturto reizi mūsu valsts iedzīvotājiem, kā Eiropas Savienības daļai, ir pienākums doties uz EP vēlēšanām, lai nobalsotu par sev tuvāko kandidātu, kuram  deleģēt savu un savas valsts interešu pārstāvību Eiropā.

Jēkabpils NVO resursu centra komanda aktīvi iesaistās  pilsoniskās aktivitātes veicināšanā, tāpēc uzrunājam arī Tevi – kā Jēkabpils iedzīvotāju, kā Latvijas valstspiederīgo un vienlaicīgi, kā Eiropas Savienības dalībnieku! ESI PILSONISKI AKTĪVS – DODIES UZ EIROPAS PARLAMENTA VĒLĒŠANĀM! Tavai balsij ir nozīme.

Atgādinām, ka vēlēšanu diena ir 25.maijs, taču balsot iespējams jau trīs dienas iepriekš – 22.,23. Un 24.maijā (iepriekšējās balsošanas dienās iespējams balsot gan savā, gan citā vēlēšanu iecirknī!)

Ja vēl neesi paguvis izlemt, kurš no izvirzītajiem kandidātiem ir Tev ‘’tuvākais’’, tad iesakām izmantot Latvijas Radio ziņu dienesta un sabiedrisko mediju portāla “Lsm.lv” izstrādāto “Partiju šķirotavu”  https://www.lsm.lv/velesanas2019/partiju-skirotava/ . Ar tās palīdzību iespējams pārbaudīt, kā sakrīt Jūsu un politiķu redzējums par ES nākotni.

Ziņu aģentūra LETA šādu rīku piedāvā portālā “Es & ES” www.leta.lv/es/

Dodies nobalsot un mudini to darīt arī citus, daloties sociālajos tīklos ar tēmturi #ŠoreizEsBalsošu, #EiropasVēlēšanas2019.

Padari balsošanas dienu un tās procesu īpašu un svinīgu, dodoties balsot kopā ar ģimeni, draugiem vai domubiedriem. Eiropas nākotne ir arī mūsu pilsētas, Jēkabpils nākotne. Mēs katrs esam kā sīks zariņš, kurš veido šo dižo un noturīgo lapotni.

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs