Izmanto iespēju izzināt sevi bezmaksas apmācībās!

Jēkabpils NVO resursu centrs aicina izmantot unikālu un daudzpusīgu iespēju jaunu iedvesmu un iespēju iegūšanā. Līdz 24. maijam Latgales iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas 15 dienu on-line mācību spēlei sava sapņu darba meklēšanai ”Atrodi Savu Aizraušanos” Latgalē.

Ikvienam Latgales iedzīvotājam no 18 gadiem ir unikāla iespēja bez maksas no 1.-15. jūnijam apgūt metodes, kas ļauj atrast sev piemērotāko darbu, nozari, virzienu dzīvē, sadarbībā ar ”British Council” pārstāvniecību Latvijā, Daugavpils pilsētas domi, Daugavpils Universitāti un mācību centru “Cilvēkam”.

“Spēle ir piemērota ikvienam, kas esošajā darbā nejūtas kā īstajā vietā vai ir jauna darba meklējumos; jauniešiem, kam šobrīd nav ne jausmas, kur studēt, uzņēmējiem un vadītājiem, kas grib izprast savu un darbinieku motivāciju, palīdzēt komandai augt.

Pati spēle notiek šādi: 12 dienas katru rītu online saņem 1-2 uzdevumus, kā iepazīt sevi, meklēt savu īsto aizraušanos, darbu vai nozari. Iesniedz atbildes līdz pusnaktij. Speciālā online platformā iedvesmosies no citiem dalībniekiem, varbūt pat iegūsi jaunus domubiedrus.

Trīs sestdienas mācīsimies kopā klātienē, kur būs iespēja saņemt treneru atbildes uz saviem jautājumiem, iepazīties ar citiem dalībniekiem,” tā par spēli saka tās treneris Zuarguss Zarmass no mācību centra “Cilvēkam”.

Speciālā online platformā iedvesmosies no citiem dalībniekiem, varbūt pat iegūsi jaunus domubiedrus. Trīs sestdienas mācīsimies kopā klātienē, kur būs iespēja saņemt treneru atbildes uz saviem jautājumiem, iepazīties ar citiem dalībniekiem,” tā Zuarguss.

Bezmaksas on-line spēle ilgs no 1.līdz 15. jūnijam, ar klātienes tikšanām 1., 8. un 15.jūnijā Daugavpils universitātē.

Ir iespēja spēli spēlēt tikai online režīmā (vairāk skatīt anketā).

Dalībnieku atlase notiks, izvērtējot pieteikuma anketas. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās līdz 24.maijam.

Pieteikuma anketa latviešu valodā: https://forms.gle/Y5VXutW7zMY711aT8

Mācību spēli organizē mācību centrs ”Cilvēkam”, sadarbībā “British Council” pārstāvniecību Latvijā, Daugavpils pilsētas domi un Daugavpils Universitāti.

Pēc mācību centra Cilvēkam.lv sniegtās informācijas sagatavoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs