Aicinām apmeklēt semināru „Maini dzīvi, domā plašāk!” Ludzā, Krāslavā vai Iecavā

Jēkabpils NVO resursu centrs aicina jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos piedalīties Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras bezmaksas informatīvā seminārā “Maini dzīvi, domā plašāk!”. 

KAD? KUR?

  • maijā no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā (Tirgus iela 22, Ludza).
  • maijā no plkst. 13:00 līdz plkst. 17:00 Krāslavas Valsts ģimnāzijā (Raiņa iela 25, Krāslava).
  • jūnijā no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00. Iecavas Mūzikas un mākslas skolā (Grāfa laukumā 1, Iecavā). 

KO TU UZZINĀSI? Semināra laikā jaunieši un jaunatnes darbā iesaistītās atbalsta personas uzzinās ne tikai par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu iespējām, bet arī smelsies iedvesmas devu no organizācijas “SlacklineLV” pārstāvjiem Kristiānas Griķes un Uģa Čakara, kuri organizēs aktivitāti jauniešiem, kā arī dalīsies projekta rakstīšanas pieredzē.

Uģis Čakars, “SlacklineLV” dibinātājs: “Vistiešākais veids, kā atklāt sevi, ir slackline sports. Tas ir veids, kā no aktīvas atpūtas uzbūvēt nodarbošanos, atklāt sevi un iepazīt pasauli.”

Kristiāna Griķe, “Dabas fonda” klimata vēstniece. Stāstīs par to, kā atklāt savus veidus iegūtās izglītības izmantošanai: “Svarīgākie principi ir vienkāršība un tieksme atklāt. Dalīšos ar to, kā daru dzīvi, kas ir mana misija, un kādas metodes lietoju.”

Pasākuma laikā “SlacklineLV” pārstāvji sniegs jauniešiem iespēju atrast “līdzsvaru”, kā arī dalīsies sava projekta stāstā, savukārt jaunatnes darbiniekiem būs iespēja izzināt programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātās iespējas.

Seminārā aicināti piedalīties:

  1. Projektu potenciālie īstenotāji: jaunatnes darbinieki, skolotāji, vadītāji, sociālie darbinieki, lēmumu pieņēmēji – paredzētas aktivitātes par projektu veidiem, atbalsta mehānismiem jaunatnes projektu īstenošanai, ietekmi, prakses piemēriem u.c.
  2. Jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem – paredzētas atraktīvas aktivitātes, izmantojot neformālās izglītības metodes, pieredzes stāsti un darbošanās ar savām idejām, lai tās pārvērstu notikumos.

Semināram aicinām pieteikties tiešsaistē:

https://ej.uz/Iedvemaspersona_Iecava

https://ej.uz/Iedvesmaspersona_Ludza

https://ej.uz/Iedvesmaspersona_Kraslava

Apmeklē semināru un gūsti iedvesmu, lai saredzētu plašākus apvāršņus! Iespējas ir visapkārt!

Informāciju apkopoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs