Nenokavē pieteikšanos 17. Baltijas jūras reģiona NVO forumam!

Vai Tu jau esi 17. Baltijas jūras reģiona NVO foruma dalībnieku vidū? Vēl līdz 12. aprīlim vari paspēt pieteikties dalībai forumā, aizpildot pieteikuma anketu un izvēloties sev vēlamo darba sesiju.

Informāciju par pasākuma norisi, lektoriem, darba grupām joprojām tiek papildināta, tāpēc sekojiet līdzi Facebook jaunumiem – Baltic Sea region NGO forum 2019.

17. Baltijas Jūras reģiona forums Rīgā norisināsies no 9. līdz 11. maijam, kurā 3 dienu garumā ap 100 NVO aktīvistu, valdības pārstāvju, akadēmisko aprindu un mediju cilvēku no 11 Baltijas jūras reģiona valstīm pulcēsies, apspriedīs, izveidos personiskus kontaktus, meklēs projektu partnerus un tīklosies, lai izveidotu un stiprinātu pilsoniskās sabiedrības sadarbību reģionā.

Baltijas jūras nevalstisko organizāciju foruma mērķis ir izteikt pilsoniskās sabiedrības stingro apņemšanos reģiona ilgtspējīgā attīstībā, veidojot aktīvu un atbildīgu pilsoniskumu un veicinot dažādu ieinteresēto personu un pilsoniskās sabiedrības uzticēšanos.

Foruma noslēgumā tiks sagatavota un iesniegta pilsoniskās sabiedrības dalībnieku deklarācija par Baltijas jūras reģiona turpmāko attīstību, kā arī tiks demonstrēta plaša labāko pilsoniskās sabiedrības prakses dažādība, lai veicinātu turpmāko praktisko iniciatīvu apmaiņu un attīstību.

Pēc Latvijas Pilsoniskās alianses mājas lapā pieejamās informācijas sagatavoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs