Nākotne sākas šodien! Bērni. Vecāki. Profesionāļi.

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Tilts”zicina uz semināru “Kompetents emocionāli traumētu bērnu aprūpētājs” profesionāļus darbam ar ģimenēm un bērniem Jēkabpilī, 2019. gada 25.,26.,27.aprīlī Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē.

Kompetents emocionāli traumētu bērnu aprūpētājs” ir apmācību programma, kuras autori ir organizācijas Back2Bck pārstāvji Deivids un Džeina Skūleri. un kura balstīta uz Teksasas bērnu attīstības institūta direktores Psiholoģijas doktoru Karīnas B Pērvisas (Karyn B. Purvis) un Deivida R.Krosa (Deivid R. Cross) pētījumiem un klīniski pierādītājām metodēm. Tā ir 3 dienu apmācība, lai vairotu kompetenci, izpratni un iejūtību, palīdzot bērniem ar traumatisku pagātni. Šī apmācība  sniegs jums nepieciešamo izpratni un nepieciešamās metodes un instrumentus, lai dziedinātu bērnus, par kuriem jūs rūpējaties, no pagātnes traumām, kā arī palīdzēs jums saprast traumētu bērnu uzvedības nozīmi un viņu vajadzības.

Apgūstot apmācību moduļus, dalībnieki:

  1. Gūs dziļāku izpratni par bērnu labklājības mērķiem
  2. Gūs ieskatu pamatprasmēs, kas nepieciešamas, lai kompetenti aprūpētu emocionāli traumētus bērnus
  3. Gūs dziļāku ieskatu par potenciālo traumas ietekmes ilgumu uz bērna attīstību
  4. Spēs labāk atpazīt, kā bērnībā radītais traumas stress saasinās, ja bērns turpmākajā dzīvē saskaras ar dažādiem stresa faktoriem
  5. Spēs identificēt atbildes reakcijas, stiprās puses un aizsargājošos faktorus, kas veicina emocionāli traumēto bērnu pozitīvu pielāgošanos
  6. Spēs identificēt jaunas stratēģijas, metodes un prasmes, kā tikt galā ar bērna pagātnes traumām
  7. Spēs identificēt stratēģijas, kas veicinās rūpes pašiem par sevi

Apmācību vadīs Dr.Deivids Skūlera un Dr.Džeinas Skūleres apmācīti, sertificēti programmas treneri Latvijā, kuri ir organizācijas “Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem” mācību centra “Tilts” pārstāvji.

organizatori ziņo, ka grupas jau ir nokomplektētas.