Aplūkojama bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Cerību sala” izstāde

Ar gaišām domām un sirsnīgiem darbiem Jēkabpils NVO resursu centra bērnu un jauniešu invalīdu biedrība „Cerību sala” 2. aprīlī atklāja radošo darbu izstādi „Neveiklie, bet čaklie pirkstiņi”, kura līdz mēneša beigām būs aplūkojama Jēkabpils pilsētas bērnu bibliotēkā, Pasta ielā 39.  

Šūti, līmēti, dekupēti, krāsoti, pērļoti, adīti un smalki veidoti – dažnedažādās tehnikās veidoti un krāšņi mākslas darbi. Visus tos iespējams aplūkot izstādē un katru no tiem veidojuši biedrības bērni kopā ar saviem vecākiem, ieguldot šajos rokdarbos savu sirds siltumu un pacietību. Biedrībā patstāvīgi norit dažādas radošās nodarbības, kuru laikā bērniem tiek sniegta iespēja pašiem savām rokām veidot interesantus priekšmetus, dekorācijas, rotas lietas, gleznas, suvenīrus un daudz ko citu. Tas sagādā prieku gan pašiem bērniem, gan viņu vecākiem.

 „Cerību sala” regulāri piedalās tirdziņos, kur savus sastrādātos darbiņus pārdod, un iegūtos līdzekļus izlietotu jaunu materiālu iegādei. Tuvākais tirdziņš, kurā biedrība plāno piedalīties, paredzēts sestdienā pirms Lieldienām, 13.aprīlī, tirdzniecības centrā „Aura”, Jēkabpilī.

 Ja vēlies iegādāties kaut ko īpašu priekš sevis vai kāda sev mīļa cilvēka, tad šo bērnu radošie darbi noteikti ir tas, kas Tev nepieciešams – katrs no tiem ir īpašs, ar sirsnību veidots, piešķirot tiem papildus vērtību.

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs