Piesaki savu pretendentu “Balvai cilvēka izaugsmei”!

Latvijas Pilsoniskā alianse, kuras biedrs ir arī Jēkabpils NVO resursu centrs, sadarbībā ar Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā un ASV vēstniecību Latvijā izsludina pieteikšanos balvu konkursam „Cilvēka izaugsmei Latvijā”.

Balvu pasniegs sesto gadu pēc kārtas, lai godinātu iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē.

Balvas mērķis:  veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību un izcelt sociālās atbildības iniciatīvas.

Pieteikumus nominācijām var iesniegt četrās kategorijās:

  • Par sociālo atbildību. Par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas, finanšu vai organizatoriskos resursus.
  • Par izcilu ieguldījumu izglītībā. Par izglītības, mācību kvalitātes un pieejamības veidošanu iedzīvotājiem jebkurā dzīves posmā.
  • Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā. Par veselīga dzīvesveida veicināšanu, indivīda un sabiedrības veselības un labklājības atbalstīšanu un uzlabošanu, kā arī nevienlīdzības mazināšanu veselības aprūpes jomā.
  • Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē. Par bērnu un jauniešu labklājības, veselīgas attīstības sekmēšanu, mīlošas, stabilas aprūpes nodrošināšanu, ieskaitot ārpusģimenes aprūpi.

Pieteikumu iesniegšana līdz 31.maijam!

Aicinām pieteikumus iesniegt šeit.

Vairāk informācijas atradīsiet http://www.cilvekaizaugsme.lv

Arī Jēkabpilī noteikti ir kāds kuru mēs varam izcelt un lepoties ar viņu, tādēļ izmanto iespēju, lai godinātu kādu īpašu cilvēku, organizāciju vai uzņēmumu!

Pēc Latvijas Pilsoniskās alianses ziņu lapas „Nesēdi tumsā!” sagatavoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs