Iesaisties transformējošā mācīšanās ceļojumā kopā ar Bridge47!

Vai vēlaties, lai jūsu izglītojošais darbs būtu transformējošāks, spēcīgāks, ietekmīgāks? Pievienojieties “Bridge 47” transformējošajam mācīšanās ceļojumam, lai ar izglītības palīdzību risinātu globālo krīžu galvenos cēloņus.

“Globālo krīžu radīto problēmu risināšana – transformējošs jeb pārveidojošs mācīšanās  ceļojums”  ir atvērts dalībnieku pieteikumiem. Ceļojums ir paredzēts NVO darbiniekiem, kas darbojas  globālās izglītības jomā, kā arī pārmaiņu veicējiem un aktīvistiem, kuri izmanto  izglītību kā līdzekli, lai veicinātu pārmaiņas.

Ceļojums aicina dalībniekus pārdomāt savu mācīšanas praksi un pārmaiņu teorijas un paplašināt tās, mācoties vienam no otra. Pēc šī kopīgā ceļojuma dalībnieki un viņu organizācijas spēs labāk izmantot jaunas un novatoriskas pieejas globālajā pilsoniskajā izglītībā un viņi būs labāk sagatavoti, lai integrētu globālās pasaules nozīmīgākās ziņas un metodiku savā darbā.

Ceļojums sastāv no:

  • trīs klātienes praktiskajām darbnīcām;
  • semināriem;
  • mentoringa;
  • pieredzes apmaiņas tiešsaistē;
  • individuāliem pētījumiem;
  • darbības eksperimentiem.

Tas sāksies 2019. gada oktobrī un noslēgsies 2020. gada jūnijā. Darba valoda – angļu.

Piesakieties, lai piedalītos šajā aizraujošajā ceļojumā, līdz 7. aprīlim.  Dalībniekiem tiek lūgts maksāt dalības maksu, pamatojoties uz solidāru pašnovērtējumu.

Sīkāka informācija un saite uz reģistrācijas veidlapu  šeit.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu sazinieties ar:  Kristīni Liepiņu  (kristine.liepina@bridge47.org)  vai Daigu Zaķi (daiga.zake@bridge47.org ),  tālr. IIC birojā: 65235635.

Pēc Izglītības iniciatīvu centra sniegtās informācijas sagatavoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs