Jēkabpilī ierodas Erasmus+ projekta brīvprātīgā jauniete no Polijas

Februāra sākumā “Erasmus+” programmas Eiropas brīvprātīgā darba projekta “Volunteer’s discovery”  jauniešu pulciņu Jēkabpilī papildināja Marta Magdalena Boczon no Polijas.

Marta līdz jūlija beigām strādās  poļu kultūras  biedrībā RODACY.

Jauniete ir pozitīva, atvērta komunikācijai, draudzīga un dzīvespriecīga.  Meitene projektam Latvijā pieteikusies, jo savulaik satikusi dzīvespriecīgus jauniešus Bulgārijā, kuri bijuši latvieši, tāpēc arī prieksštats par valsti veidojies un palicis patīkams. Marta stāsta, ka ir priecīga par uzņemšanu tieši šeit un cer, ka izdosies realizēt projekta mērķus.

Marta par sevi stāsta:

‘’Man ir 23 gadi. Maniem vecākiem pieder neliela beķereja, kurā arī pati esmu strādājusi. Ceru, ka arī šeit man būs iespēja uzcept kādu gardumu. Mana lielākā kaislība ir ceļošana, vēl man ļoti patīk zirgi un jāšana. Esmu absolvējusi Krakovas Ekonomikas universitātes Finanšu un grāmatvedības programmu, tomēr mani šī nozare nepiesaista.  Esmu ieinteresēta iemācīties dažādas valodas, īpaši dažādus interesantus izteicienus un frāzes.

Vēlam jaunietei radošu un pieredzes bagātu projekta laiku pie mums, Jēkabpilī!

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs

 

Projektu “Volunteers discovery” finansē Eiropas Komisija programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Projektu koordinē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, uzņemošie partneri Latvijā ir biedrības “Ūsiņš” un “Rodacy”