“D.I.Y jeb Dari pats klubiņš” – nāc un mācies būt radošs un praktisks!

Katru otro nedēļu Jēkabpils NVO resursu centra Dienas centrā „Kopā būt” notiek tematisks ‘’D.I.Y jeb Dari pats klubiņš’’, kurā Erasmus+ Eiropas brīvprātīgie jaunieši dod iespēju jēkabpiliešiem iemācīties, kā izgatavot kādu lietderīgu priekšmetu vai dāvanu pašu rokām, mājas apstākļos.

11.februārī tēma bija ‘’Dāvana Valentīna dienā”. Hasmik no Armēnijas un Marion no Austrijas mācīja, kā izmantot vairs nevajadzīgos kokvilnas apģērba gabalus un dot tiem otro iespēju. Jaunietes izmantoja neparastu siešanas metodi, rezultātā izveidojot dažāda izmēra sirds formas spilventiņus.

Apmeklētāji atzinuši, ka viņiem patīk darboties kopā ar citu kultūru pārstāvjiem, jo ieguvums ir ne tikai izgatavotā lieta, bet arī iegūtā pieredze un emocijas, ko sniedz brīvprātīgie jaunieši, jo viņi ir atvērti komunikācijai, draudzīgi, izpalīdzīgi un interesanti ar savu atšķirīgo mentalitāti.

Nākošā “D.I.Y jeb Dari pats klubiņa” nodarbība notiks 28.februārī 17:00 – veidosim pavasara ziedus no papīra.Tādēļ aicinām visas mammas, tētus, vecmammas, lielos brāļus un onkuļus – ņemiet pie rokas arī mazākos un nāciet pie mums uz Dienas centru „Kopā būt”, lai izmantotu šo tik vērtīgo iespēju!

Radošās nodarbības kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri dzīvo un strādā Jēkabpilī, iespējams  apmeklēt ikvienam, visi nepieciešami materiāli tiek nodrošināti un ieeja ir bez maksas. Tās notiek katru otro nedēļu, pirmdienās vai ceturtdienās plkst. 17:30. Vairāk informācijas, zvanot projekta vadītājai Evelīnai, 28395118.

Sekojiet līdzi aktivitātēm mūsu Instagram un Facebook kontos, kā arī mājas lapā www.jekabpilsnvo.lv.

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs

 

Projektu “Volunteers discovery” finansē Eiropas Komisija programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Projektu koordinē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, uzņemošie partneri Latvijā ir biedrības “Ūsiņš” un “Rodacy”