Lielvircavas muižā sajūtu labirints – Vides un tūrisma attīstības Klubs “SĒLIJA” vada radošo darbnīcu

Kultūras un mākslas centra “Nātre” radošā komanda

2018.gada 18.decembrī sabiedriskā labuma organizācija, biedrība “Vides un tūrisma attīstības Klubs “SĒLIJA”” bija uzaicināti piedalīties citādā seminārā – sajūtu laboratorija, kur kultūras un mākslas centrs “Nātre” Lielvircavas muižā organizēja pasākumu.

Braucām piedalīties, vadīt un smelties pieredzi. Tā kā pasākuma mērķauditorija bija redzes invalīdi jeb vājredzīgie un neredzīgie, tad Ziemassvētku noskaņās: karsti smaržojošs kanēļa/ingvera dzēriens, dāvanu maisiņu aplīmēšana, mafinu dekorēšana, u.c darbnīcas bija pielāgotas tieši personām ar redzes problēmām. Darbībā tika iesaistītas visas maņas: tauste,oža,dzirde, u.c.

Pasākumā bija sabraukuši viesi no Jelgavas, Rīgas, Bauskas un mēs, no Jēkabpils un Sēlpils.

Klubs “SĒLIJA” patīkami pārsteidza jelgavniekus ar kazinashi ziediem, krāsainām “smiltīm” un želejas svecēm. Kas tas ir? To uzzināsiet mūsu 2019.gada radošajās darbnīcās, piemēram Sēlpils Zirgu salas pasākumos visā pagastā. Sekojiet reklāmai…

Paldies visiem, kas piedalījās no mūsu puses radošās darbnīcas materiālu sagatavošanā: Ilzei Draškai, Andrejam Belovam un Sergejam Barsukam. Paldies Guntim Kreitiņam, kas aizrautīgi fotografēja. Paldies Jēkabpils redzes invalīdu biedrības pārstāvēm, kas mēroja tālo ceļu uz Jelgavas pusi. Paldies visiem pārējiem par omulīgo līdzbraukšanu.

Rasmas Draškas foto