Sarunu cikls “KĀPIENS”: Novembra viesi SK Jēkabpils – Lūši volejbolisti

9.novembrī, plkst. 17:00, Jēkabpils Tautas nama kamerzālē, notika JK “13.pirmdiena” organizētais ikmēneša saunu cikls “KĀPIENS”, kurā  viesojās SK Jēkabpils – Lūši volejbolisti – Kristers Dardzāns, Vladislavs Blumbergs, Edgars Kalnozols, Dāniels Dunaiskis, Matīss Petjukevičs, Kristers Sils, Jānis Eduards Medenis, Gustavs Freimanis, Dāvis Melnis, Edvīns Skrūderis, Zigurds Adamovičs, Reinis Pridāns.

Neformālā gaisotnē Jēkabpils iedzīvotājiem bija iespēja vairāk uzzināt par volejbolistu dzīvi, ikdienu un tām lietām, ar ko vēl “Lūši” nodarbojas, dzirdēt atbildes uz jautājumu- vai viegli ir būt volejbolistam?  Puiši dalījās ar saviem  piedzīvojumiem  no izbraukumiem un nedaudz atklāja savu privāto dzīvi.

Labvēlīgā  gaisotne, kas valdīja tikšanās laikā, raisīja smieklu asaras, smaidus, jokus un visi klātesošie ieguva daudz pozitīvas  enerģijas, neskatoties uz to, ka volejbolisti jau bija pēc treniņa, bet  pēc “KĀPIENA” puišiem notika vēl viens treniņš.

Liels paldies puišiem par to, ka viņi piekrita pastāstīt par savu volejbolistu dzīvi un atbildēja uz visiem jautājumiem…Jūs esat paši labākie!

Nāc un atbalsti arī Tu SK Jēkabpils – Lūši volejbolistus  viņu spēlēs! Leposimies ar savu komandu!

Sagatavoja kluba prezidente K.Ūbele

Vairāk foto šeit