Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības plānotās aktivitātes

25. novembri 2018. gadā  kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks ikgadējais Labdarības festivāls “Dvēseles Elpa 2018”. Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai.

Visas dienas garumā:

Dienas koncertā no pl. 12:00 līdz pl. 16:00 un Gala koncertā no pl. 17:00 līdz pl.19:00 piedalīsies dažādu žanru un paaudžu deju kolektīvi, mūzikas kolektīvi un solisti no visas Latvijas, kā arī burbuļšova un cirka burvju mākslinieki.

Uz dienas koncertu var ierasties un to var izbaudīt jebkurā brīdī, jo tas ilgst 5 stundas. Dienas koncerta laikā tiek organizētas Radošās darbnīcas un labdarības tirdziņš no pl. 12:00 līdz pl. 17:00.

Strādās foto stūrītis. Tatjana Buton kopā ar Minjonu un Junikonu (animācija bērniem foajē).

Šogad Labdarības festivālā piedalās arī Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņi ar skolotājiem:
Daniela Grugule un Kristiāna Podniece, kuras ir vairāku Starptautisko konkursu laureātes. Meitenes muzicēs gan klavieru ansamblī, spēlējot četrrocīgi, gan kā solistes. Danielai un Kristiānai ir koša konkursu vēsture, aktīva koncertdzīve un augsti profesionāla skolotāja Antra Korņejeva.
Artūrs Vīndedzis, ir konkursa Ineses Galantes talanti 2018. gada laureāts un arī Talants Latvijai 2018 laureāts, uzstāsies ar viņa mammu Aļonu Vīndedzi, kas  ir brīnišķīgs tandēms mūzikā.
Elīna Beļinska klavierspēli apgūst Viesītes mūzikas skolā, bet flautu Elīna spēlē no 5 gadu vecuma A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā. Blokflauta, pikolo flauta, lielā flauta ir Elīnas draugi ikdienā. Elīna muzicē arī  Jēkabpils mūzikas skolas pūtēju orķestrī. Koncertā Elīna uzstāsies ar brīnišķīgu skolotāju Smaidu Ščerbicku, turot godā komponista Arvīda Žilinska vārdu!

Organizētāji: “Alegria Event Center” & “Janin Studio” & Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība aicina visus uz V Labdarības festivālu “Dvēseles Elpa”, lai atnestu daļiņu sava siltuma, un piedalītos šajā labdarības kustībā, lai kopīgi, visas dienas garumā,  baudītu koncerta prieku.