Gūst iedvesmu harmoniskai dzīvei

“Kā dzīvot pārmaiņu laikā?”  –  mūsdienu strauji mainīgajā ikdienas ritmā šis ir ļoti aktuāls jautājums ikvienam. Pareizas atbildes nav, ir tikai pareiza domāšana  – un tas ir katra paša gribasspēks, motivācija un apņemšanās domāt pozitīvi, raudzīties uz pasauli no gaišākā  skatu punkta, “domāt veselīgi” – tā Dienas centra „Kopā būt” pasākumā 5. novembrī biedrības JPA „Sasaiste” rīkotā pasākumā teica galvenā viešņa Dace Līcīte –  pozitīvās psihoterapijas konsultante un psiholoģe, radoša un enerģiska sieviete, daudzpusīga persona ar bagātu zināšanu un radošuma krājumu.

Savā enerģijā, zināšanās un pieredzē psiholoģe vēlējās dalīties ar citiem – uzstājās ar priekšlasījumu par veselīga, harmoniska un radoša dzīves veida kopšanu, stāstīja par savu pieredzi, kā katram no mums spēt uzlabot savu veselību – gan fizisko, gan garīgo, diskutēja – kur slēpjas katra iekšējais spēks un kā to atraisīt.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja gūt iedvesmu un padomus, kā apzināties savas spēcīgās puses, padarīt tās par resursu un vēlāk par iespēju sava garīgā spēka un panākumu veicināšanā.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki secināja, ka veselības un enerģijas pamats ir katra iekšējā harmonija.

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs