Globālās izglītības nedēļas pasākumi un aktivitātes: Pasaule mainās, bet kā ir ar mums?

20.-28.novembrī visā Latvijā notiks Globālās izglītības nedēļa (GIN). Šī gada moto ir: Pasaule mainās, bet kā ir ar mums?

Izglītības iniciatīvu centrs aicina piedalīties GIN ietvaros organizētajās aktivitātēs:

1) skolām, NVO un citiem:
-filmas “Patiesā cena” demonstrēšana 25 vietās Latvijā;
-darbnīcas par T-krekliem (jauniešiem) – ražošana, pārdošana, otrreizēja lietošana un viss, kas ap to saistīts.

!  Iespējams rādīt  pie sevis gan filmu, gan organizēt darbnīcu – abas kopā vai katru atsevišķi;  pieteikšanās filmas demonstrēšanai un/vai darbnīcai šeit: https://ej.uz/patiesacena 

2) jauniešiem:
-“Brīvbode” (Re-dress) – pasākums, kurā būs iespējams apmainīt sev nevajadzīgās drēbes pret citu atnestajām drēbēm, saņemt stila speciālista konsultācijas, kā arī noskatīties filmu “Patiesā cena”. Aicinām pieteikties un piedalīties jauniešus, kuri šādu pasākumu vēlas noorganizēt arī savā novadā – sniegsim “starta komplektu” ar plakātiem un segsim ceļa izdevumus dalībai šajā pasākumā 24.11. pl. 14.00 – 18.00 Kaņepes Kultūras centrs Rīgā.
!  Pieteikšanās dalībai pasākumā (jauniešiem, kas organizēs analogu pasākumu reģionos): https://ej.uz/7m4g

Nedēļas ietvaros visā Latvijā tiks izplatīta arī avīze “Pasaules labākās ziņas”, kas šogad veltīta modes industrijai un tās ietekmei no lokālā uz globālo.

P.S. Globālās izglītības nedēļa šogad notiek 15 Eiropas valstīs. Tās iniciators ir Eiropas Padomes Ziemeļu Dienvidu centrs. Latvijā GIN notiek jau piekto gadu.

Vairāk informācijas par GIN lasiet pielikumos.

GIN_2018_apraksts_PDF

Brivbode_PDF