Jaunieši turpina veidot mūsu pilsētu!

Jaunieša iniciatīva

Arī 14 gadus jaunais Dāniels Līcis realizē savu iniciatīvu ar biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” palīdzību.

Dāniels ir jaunietis, kurš vienaudžu vidū izceļas ar neizmērāmi lielo enerģijas daudzumu, drosmi un uzņēmību, kas viņam piemīt. Viņš jau vairākus gadus apguvis Hip Hop dejas prasmes pie dažādiem skolotājiem, taču jaunieti jau labu laiku urdījusi vēlme veidot pašam savu deju grupu. Kaut gan Dānielam jau bija domubiedri, kas kopā ar viņu labprāt apgūtu Hip Hop dejas, jaunietim nemaz nebija tik viegli atrast deju nodarbībām piemērotas un pieejamas telpas Jēkabpilī.

Kādā no “Jēkabpils NVO resursu centra” organizētajām informatīvajām tikšanās reizēm ar jauniešiem, Dāniels lika aiz auss, ka biedrība ļoti priecājas par katru jaunieti, kurš vēlas realizēt savu iniciatīvu un būt pilsoniski aktīvs. Pateicoties Dāniela drosmei pamēģināt realizēt savu ideju ar biedrības palīdzību, katram Jēkabpils jaunietim šobrīd pieejama iespēja dejot kopā ar Dānielu Hip Hop dejas, un tas viss  bez maksas.

Nodarbības notiek dienas centrā “Kopā būt”, Jaunā iela 39i, Jēkabpilī – Dāniels Tevi gaidīs katru pirmdienu, plkst.16.00!

Pievienojies deju grupai vai varbūt ņem piemēru no Dāniela un uzdrīksties realizēt pats savu iniciatīvu – iespējams mēs Tev varam palīdzēt!

Evelīna Elksnīte
Jēkabpils NVO resursu centrs