Jēkabpils jauniešiem iespēja piedalīties videostāstos par savu pilsētu un dzīvi tajā

Sākoties jaunajam mācību gadam, Jēkabpils pilsētas skolu klasēm un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas jauniešiem no 3.septembra ir iespēja pieteikt savu dalību deviņu video ekspresstāstu izveidošanā!

Jauniešu viedokli par to, kā viņi jūtas Jēkabpilī – kādas labas lietas un problēmas, to risinājumus saredz, lai Jēkabpils arvien noteiktāk kļūtu interesanta jauniešiem – fiksēsim video formātā, kurus pēc tam reizi mēnesī demonstrēsim pašvaldības deputātiem, lūdzot atsevišķu deputātu viedokli par sižetos skatāmo. Viens no jautājumiem, par ko jauniešiem lūgsim runāt, ir jauniešu mājas izveidošana Jēkabpilī. Deputātu video atbildes kopā ar jauniešu video pēc tam būs iespēja ar interaktīvā stenda palīdzību ikvienam noskatīties tajās skolās, kuru klases būs piedalījušās video veidošanā. Gan jautājumu, gan atbildžu video ik mēnesi būs redzami arī biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” mājaslapā www.jekabpilsnvo.lv .

Video stāstu veidošana notiks biedrības realizētā projekta „#runaarmanijekabpils” laikā, projektu finansiāli atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Latvijas valsts programmas ietvaros.

Informāciju par iespējām jauniešiem pieteikties projekta videostāstos ir nodota Jēkabpils pilsētas pašvaldības Izglītības pārvaldei un skolu direktoriem – jautājiet! Lai pieteiktos, rakstiet nvoresursi@inbox.lv !

Ja kas neskaidrs, zvaniet 29449622 (projekta vadītāja Agita) vai 25971492 projekta koordinatore Maira). Pirmajiem piedalīšanās projektā garantēta!

Maira Tropa
Jēkabpils NVO resursu centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste