Piedalās ASV vēstniecības rīkotajā seminārā

No kreisās – ASV vēstniecības Rīgā Kultūras atašejs Rajens Pesekas (Ryan Peseckas), biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” pārstāve Ligita Upīte, NVO eksperte Hilarija Baindere-Avilesa un ASV vēstniecības Rīgā Sabiedrisko attiecību biroja darbiniece, semināra koordinatore Laura Kazaine

Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” pārstāves Anita Sproģe un Ligita Upīte 11. maijā piedalījās ASV vēstniecības rīkotajā seminārā “Stipra un ilgtspējīga NVO” Daugavpilī, Daugavpils Universitātē.

Semināru vadīja NVO konsultante, nevalstiskā sektora plānošanas un novērtēšanas, kā arī politikas analīzes eksperte ar gandrīz 25 gadu darba pieredzi Hilarija Baindere-Avilesa no Vašingtonas ASV.

Seminārā tika pārrunātas resursu piesaistes stratēģijas, attiecību veidošana ar donoriem, finansētājiem, privāto sektoru un apkārtējo sabiedrību, kā arī sadarbība NVO kopienas ietvaros. Semināra dalībniekiem tika doti uzdevumi, kuri bija jāizpilda, darbojoties grupās.

Darba valoda seminārā bija angļu, tulkojumu uz latviešu valodu nodrošināja Daugavpils Universitātes mācību spēki.

Jāpiebilst, ka semināra dalībnieki katrs saņēma H. Bainderes –Avilesas autordarbu –  “NVO rokasgrāmata”(”The NGO handbook”), kuru izdevis ASV valsts departamenta Starptautisko informācijas programmu birojs.