Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības Atbalsta centrs „VIESĪTEI” paplašina darbību

2018. gadā biedrības Atbalsta centrā „Viesītei” Smilšu 31-25, Viesītē jau ceturto gadu tiek īstenots a/s „Latvijas valsts meži” sociālās jomas projekts, kura ietvaros cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tiek piedāvāti bezmaksas ārstnieciskās fizioterapijas un ergoterapijas pakalpojumi. Paplašinot centra darbības specifiku, papildus pakalpojumiem, ko sniedzām iepriekšējos gados, šogad piedāvāsim ārstniecisko vingrošanu grupā.

Apzinot un izvērtējot, cik psiholoģiski grūti ir cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas katru dienu pavada mājās, kā arī viņu tuviniekiem, piedāvāsim nodarbības radošajās darbnīcās, veicot sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Prakse liecina, ka cilvēkiem ar invaliditāti trūkst informācijas par viņiem pieejamajiem pakalpojumiem, kas skar viņu tiesības un iespējas. Tāpēc Atbalsta centrā sniegsim konsultatīvo atbalstu šai cilvēku mērķgrupai un viņu tuviniekiem.

Lai saņemtu minētos pakalpojumus, jāvēršas biedrības Atbalsta centrā, kur jūs informēs par gan par saņemšanas iespējām, gan par laiku, kā arī sniegs atbildes uz citiem jūs interesējošiem jautājumiem.

  • Ārstniecisko vingrošanu uzsāksim 20.04. plkst. 17.00 un tā notiks piektdienās;
  • radošās dabnīcas darbu uzsāks maijā – katru otro piektdienu;
  • fizioterapeits pieņems trešdienās un piektdienās no maija;
  • no jūnija sestdienās apmeklētājus pieņems fizioterapeits ARTŪRS DEMIDOVS;
  • ergoterapeits strādās otrdienās no jūnija;
  • konsultatīvus pakalpojumus sniegsim
    pirmdienās no 10.00 lidz 12.00 un

    trešdienās no 15.30-17.30.

CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI, IR IESPĒJA SAŅEMT ASISTENTA pakalpojumus ( gan bērni, gan pieaugušie).

Apmeklējumu pie speciālistiem ir jāpiesaka iepriekš – vai ierodoties centrā, (pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās no 1000 – 1600 , trešdienās un piektdienās no 1000 – 1730, pārtraukums no 1200 – 1300), vai telefoniski  26761035, 29161629.

LĪDZTEKUS PAKALPOJUMIEM, KO SNIEDZAM CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI, PĀRĒJIEM IEDZĪVOTĀJIEM, FIZIOTERAPEITA UN ERGOTERAPEITA PAKALPOJUMUS IR IESPĒJA SAŅEMT PAR MAKSU.

Būsim gandarīti, ja spēsim palīdzēt ikvienam, kuram tas nepieciešams!

Biedrības priekšsēdētāja Alla Beļinska
un atbalsta centra ’’Viesītei” komanda