Jēkabpils “Daugavas Vanagi” administrē ziedojumu no Austrālijas

Biedrības “Daugavas vanagi” Jēkabpils nodaļa ir saņēmusi Austrālijas “Daugavas vanagu” ikgadējā ziedojumu vākšanas akcijā savākto ziedojumu.

Jēkabpils nodaļas vadītāja Tamāra Brūvere pastāstīja, ka nodaļai  ir  uzticēta ziedojuma 500 A$ (Austrālijas dolāri) apmērā administrēšana. Ziedojums, kas konvertējot Eiropas valūtā, ir aptuveni 316 EUR, novirzīts Krustpils novada Kūku pagasta Sūnu pamatskolai pirmskolas izglītības programmas apgūšanas atvieglošanai.

“Būtībā Sūnu pamatskola un  pirmskolas izglītības iestāde ir vienas pakļautības pašvaldības iestāde – gan vadība, gan budžets ir viens. Tā kā izglītība sākas sagatavošanas grupiņā, šogad nolēmām, ka ziedojumu vislietderīgāk izmantot mācību spēļu iegādei,” informē Sūnu pamatskolas direktore Valda Kalniņa – Vītola.

Bērniem, kuri skolas gaitas sākuši sagatavošanas grupiņā ir vieglāk pāriet uz mācību darbu klasēs. Faktiski sagatavošanas grupā notiekot tas pats, tikai bez mājasdarbu pildīšanas. Par ziedojumu iegādātais mācību materiāls – spēles un dažādi atribūti rotaļām, bērniem ļaus vieglāk apgūt prasmes, kurām jābūt, uzsākot mācības 1. klasē.

Sūnu pamatskolas direktore piebilst, ka tikšot rakstīta bērnu un pedagogu kopīgi veidota Pateicības Vēstule  Austrālijas “Daugavas vanagiem” – kā tas ierasti notiekot, pasakot “paldies”.