Aicina uz semināru “Stipra un ilgtspējīga NVO”

ASV vēstniecība aicina nevalstisko organizāciju darbiniekus un brīvprātīgos pieteikties semināram Rīgā un Daugavpilī.

Semināru vadīs konsultante Hilarija Baindere-Avilesa no Vašingtonas (ASV) (sīkāk: http://communitylearningpartnership.org/hilary-binder-aviles/). Seminārā tiks pārrunātas resursu piesaistes stratēģijas, attiecību veidošana ar donoriem, finansētājiem, privāto sektoru un apkārtējo sabiedrību, kā arī sadarbība NVO kopienas ietvaros. Seminārs Rīgā notiks divas dienas, 7. un 8. maijā, no plkst. 9:00 līdz 17:00 angļu valodā; Daugavpilī notiks semināra intensīvā vienas dienas versija 11. maijā no plkst. 9:00 līdz 17:00 ar sinhrono tulkojumu latviski.

Ja Jūs interesē dalība seminārā, lūgums, piesakoties norādīt vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, amatu un organizācijas nosaukumu, kā arī iekļaut informāciju dažu teikumu garumā par Jūsu organizācijas vajadzībām (izaicinājumiem).

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 22. aprīlim Laurai Kazainei uz e- pastu KazaineL@state.gov, norādot, kuru semināru vēlaties apmeklēt.

Jāpiebilst, ka vietu skaits ir ierobežots un dalība visiem interesentiem netiek garantēta: tāpēc aicinājums neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi. Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: KazaineL@state.gov.

Pēc http://www.nvo.lv/lv/news sniegtās informācijas
sagatavoja Anita Sproģe, Jēkabpils NVO resursu centrs