Praktiskais seminārs projektu izstrādei ES programmā „Eiropa pilsoņiem”

Kultūras ministrija, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls un Annas Lindes fonda Latvijas tīkls rīko semināru projektu izstrādei ES programmai „Eiropa pilsoņiem”.

Pasākums notiks š.g. 15. februārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā -1.stāvā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā.

Semināra mērķis ir informēt Latvijas pašvaldību un to padotības iestāžu, valsts iestāžu, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvjus par programmu „Eiropa pilsoņiem”, tās specifiskajām daudzgadu prioritātēm un sagatavot dalībniekus projektu iesniegšanai gan 2018., gan 2019. gada konkursos.

Seminārā tiks sniegta informācija par programmas piedāvātajām finansējuma iespējām un veidlapas aizpildīšanas specifiku, par ko stāstīs Andrejs Lukins, ES programmas “Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā, kā arī notiks darbs grupās sadarbības tīklu veidošanai un projektu attīstīšanai pieredzējušu ekspertu vadībā, to skaitā Laila Balga, Latvijas PretNabadzības tīkls, Gunta Kelle, IMKA Latvija, Saulcerīte Briede, Nodarbinātības valsts aģentūra un Rudīte Muraševa, Brocēnu novada pašvaldība.

Personāla vadības eksperte Edīte Kalniņa palīdzēs katram dalībniekam izprast, kāda ir to loma komandā un kādi kolēģi ir jāiesaista sekmīgai projekta ieviešanai.

Semināra atklāšanā piedalīsies Kārina Pētersone, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības direktore, agrāk Annas Lindes fonda Padomes locekle, un Inita Pauloviča, Kultūras ministrijas Valsts sekretāra vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos. Semināru vadīs Inete Ielīte, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja.

Pēc semināra, plkst. 16.00 paredzēta Dzimumu līdztiesības balvas pasniegšana pašvaldību politiķiem. Balvas paredzētas katram reģionam.

Visi, kas vēlas, var pieteikties apmēram stundu garai ekskursijai Nacionālajā bibliotēkā pēc balvas pasniegšanas. Plānotas 2 grupas pa 20 cilvēkiem katrā.

Interesentus lūdzam līdz š.g. 13. februārim reģistrēties  https://goo.gl/forms/D7lwuBqtnugSzCwM2

Semināra darba programma  https://www.km.gov.lv/uploads/ckeditor/files/KM_LSOST_ALF_15022018_agenda.pdf

Papildinformācija:  29493300 (Inete Ielīte),e-pasts: inete.ielite@bernuforums.lv