Piesakies SALTO apmācībām!

Izsludināta pieteikšanās dažādām starptautiskām apmācībām tādās valstīs kā Spānija, Polija, Austrija, Lietuva un Vācija. Pieteikties aicināti jaunatnes jomā strādājošie.

Vairāk informācijas: http://bit.ly/1CllE2j

NENOKAVĒ!

Līdz 28. janvārim jāpiesakās apmācībām “ Valodas treniņš! Angļu valodas komunikācijas kompetences starptautiskajiem jaunatnes projektiem (Linguistic Workout!”

Apmācības norisināsies no 10. līdz 16. martam Malagā, Spānijā. Šo apmācību mērķis ir uzlabot komunikācijas kompetences angļu valodā, izmantojot funkcionālo metodoloģiju, koncentrējoties uz starptautisko jaunatnes darbu programmā “Erasmus+”. Apmācībās aicināti piedalīties dalībnieki, kas vēlas veidot partnerības un izstrādāt starptautiskus jaunatnes projektus.     Vai tev kādreiz ir bijušas grūtības strādāt starptautiskā vidē? Vai tu vēlētos uzlabot savas angļu valodas kompetences, lai strādātu programmā “Erasmus+”? Vai tu vēlētos efektīvi komunicēt un  izstrādāt kvalitatīvākus projektus? Kā būtu ar jaunu partneru sastapšanu un kopīgu projektu rakstīšanu?

Ja vismaz uz vienu no jautājumiem atbildēji apstiprinoši, tad tev ir jāpiesakās!

Apmācību mērķis:

Šo apmācību mērķis ir sniegt dalībniekiem praktiskus rīkus, lai viņi varētu uzlabot savas angļu valodas komunikācijas kompetences (prasmes, attieksmes un zināšanas) starptautiskos programmas “Erasmus+” projektos, Eiropas mobilitātes un mūžizglītības programmās.

Šīs apmācības ir izstrādātas cilvēkiem, kuri vēlas iegūt pārliecību un apgūt jaunus rīkus, lai komunicētu angļu valodā, balstoties viņu jau esošajās zināšanās. Tāpēc dalībniekiem jābūt jau vidējam angļu valodas zināšanu līmenim (A2-B1). Apmācības nav paredzētas iesācējiem vai angļu valodas profesionāļiem.

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2018. gada 28. janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/linguistic-workout-english-communication-competences-for-transnational-youth-projects.7027/

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.