Jaunieti, piesakies diskusijai ar vietējiem lēmumu pieņēmējiem!

Jauniešus aicina diskutēt ar vietējā līmeņa politiķiem par jauniešiem svarīgiem lēmumiem, piedaloties biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” janvārī organizētajās diskusijās Jēkabpilī un Pļaviņās.

Tā ir laba iespēja pateikt vietējās politikas veidotājiem – kādi jautājumi jauniešiem ir svarīgi un kā viņi saredz to iespējamos risinājumus. Diskusiju kopējā tēma ir “Jaunieši Eiropā – kas tālāk? “, bet atbildei uz šo jautājumu ļoti nozīmīgi ir risinājumi, ko jaunieši saredz katrs savā dzīvesvietā. Tāpēc līdz janvāra beigām visā Latvijā notiks “kafijas ar politiķiem”, kuru laikā jaunieši radīs savus risinājumus un piedāvās diskusijai sev nozīmīgus jautājumus.

Projektu “Jaunieši šodien, lēmumu pieņēmēji jau rīt” finansē Latvijas valsts, administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, realizē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, tā ietvaros paralēli tiek pilnveidota Jēkabpils ilgtermiņa jaunatnes darba stratēģijas izstrāde. “Kafija ar politiķiem” arī var kļūt par nozīmīgu pienesumu jaunatnes darba stratēģijas izveidei Jēkabpils jauniešu interesēs, samērojot tās ar pašvaldības finanšu iespējām.

Jaunieti, piesakies diskusijai ar vietējiem lēmumu pieņēmējiem! nvoresursi@inbox.lv vai 29449622

Agita Pleiko
projekta vadītāja