Ieskaties Eiropas Savienības fondu darbistabā – piesakies Ēnu dienai!

Vai zini, kā darba diena paiet vietā, kur Eiropas Savienības fondu finansējums satiek cilvēkus, kuri to iegulda atjaunotos ceļos, muzejos, slimnīcās, rūpnīcās un jaunatklājumos, padarot Latviju par sakārtotāku un attīstītāku vietu mums visiem? Šogad “Ēnu dienā” Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) piedāvās vairākas iespējas to noskaidrot.

Aicinām skolēnus pieteikties kādai no četrām “Ēnu dienas” vakancēm, sniedzot iespēju iepazīties gan ar darbu, atlasot projektus, kam piešķirt ES fondu finansējumu (Infrastruktūras projektu atlases nodaļas vecākā eksperta vakance), gan uzraugot projektu ieviešanu (Inovāciju nodaļas projektu vadītāja vakance). Tāpat par savu darbu labprāt pastāstīs Zinātnes attīstības un pētniecības projektu nodaļas vadītāja un Latgales reģiona nodaļas vadītāja Rēzeknē.

Pieteikties CFLA vakancēm iespējams “Ēnu dienas” mājaslapā līdz 11. februārim (vai līdz brīdim, kamēr vakances pieejamas). Vairāk informācijas par Ēnu dienas norisi un pieteikšanās kārtību informācija pieejama www.enudiena.lv.

CFLA jau vairākkārt ir piedalījusies “Ēnu dienā”, kas ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.–12.klašu skolēniem. Tās mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Latvijā Ēnu dienu organizē jauniešu karjeras izglītības veidotājs Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA–YE Latvija).