Kaldabruņā iemirdzas Ziemassvētku noskaņa

Zinātāji jau ir pieraduši pie tā, ka līdz ar pirmo Adventes nedēļu Kaldabruņas skolā sākas Ziemassvētku tirdziņš un pasākumi. Šis gads gan atšķiras no iepriekšējiem, un tā tam arī jābūt. Galvenais jaunums – šogad ir uzsākusi darboties mūsu “Gaismas koka darbnīca”, un tas nozīmē virkni jaunu iespēju gan fantāzijai, gan čaklām rokām.

Jau visu tumšo novembri darbnīcas telpās teju nepārtraukti valda gaisma, rosība un smaržo koks. Mēs paši esam pilnīgi savaldzināti. Un papildus skaistajām stikla rotām izgatavojam arī koka rotājumus – sniegpārsliņas, dzīvnieciņus, piemīlīgas gaismas spēles ar sēdošiem kaķiem vai ieinteresētiem putniņiem, apsveikumus un svečturus, daudzas citas, vēl vārdos nenosauktas lietas. Turklāt, ja paspēsiet savlaicīgi pieteikt savu ideju, varam izgatavot pilnīgi īpašu dāvanu – vienā eksemplārā un ļoti īpašam cilvēkam.

Jāatzīst, ka arī stikla rotas, tuvojoties svētkiem, ir kļuvušas košākas un greznākas, vairāk lietojam sudraba apdares, dziļākas, zaigojošākas krāsas. Ir tumšs, un jāmirdz mums pašiem. Mīlīgu stūrīti telpās pilda arī pašadītas zeķītes, kuru ziemas laikā nekad nevar būt par daudz…

Īpaša rūķu dāvana ir sarūpēta skolēniem – iespēja pašiem vērot, kā meistara vadībā darbojas lāzergriešanas iekārta, finieri, kartonu vai pat stiklu pārvēršot visdažādākajos rotājumus. Kā pirmo ciemos esam uzaicinājuši Rubeņu pamatskolu, jo tā ir mums tuvākā gan ģeogrāfiskajā novietojumā, gan ilggadīgajā draudzībā. Rubeņu bērni iegūs iespēju izmantot lāzergriezumus arī saviem radošajiem darbiem. Viņi būs pirmie, taču laipni uzņemsim arī citu skoliņu bērnus.

Uz kopīgu gada nogales pasākumu Kaldabruņas iedzīvotājus, tuvākus un tālākus draugus un laba vēlētājus aicināsim 29. decembrī.

Gluži praktiski:

Ziemassvētku tirdziņš Kaldabruņas skolā darbosies no pirmdienas, 4.decembra. Viesus gaidām katru darbdienu no pl. 10 00 līdz 14 00. Taču, ja nu nekādi nav iespējams atbraukt tieši šajos laikos, lūdzam zvanīt Ingrīdai – t. 26991295, Indrai – t. 26223948 vai Ievai – t. 29548967. Savu iespēju robežās centīsimies atvērt durvis arī citos laikos.

Vēl – aicinām mūsu tirdziņu bagātināt arī citus radošos, adošos, zīmējošos un līmējošos ļaudis. Vediet savus darbiņus pie mums droši; nekad jau nevaram zināt, kur tieši kāda jauka lieta atrod savu īpašnieku…