Senioru centrā “Kopā būt” apskatāma rudens velšu izstāde

Šajā nedēļā seniori tika aicināti izpausties radoši – vērot un pamanīt dabā atrodamās lietas, šķietami nepielietojamas, bet no otras puses – pat mākslas darba vērtas. Tā tapa rudens velšu izstāde “Rudens kā rudens”. Seniori bija atsaucīgi un izdomas bagāti un darbiņš tapa pēc darbiņa – “Draudzīgā ģimenīte”, “Mja-mjau”, “Miķelis gurķojas”, “Vīriešu spēks sēklā”, “Dārza pirāts” un daudzi citi darbiņi. Jāpiemin, ka arī eksponāta nosaukuma “radīšana” bija atraktīva, jo nosaukums paspilgtina un arī no jauna atklāj tā ne tikai rudens veltes estētisko un gastronomisko, bet arī veselību nodrošinošo pusi.

Izstādes apmeklētāja Tamāra dalās ar redzēto: “Skaisti un iedvesmojoši. Priecāšos, ja šī rudens izstāde pārtaps tradīcijā un savus darbus varēs nest ne tikai Centra apmeklētāji, bet arī citi pilsētas seniori”.

Izstādes apmeklētāji var ne tikai aplūkot eksponātus, bet arī nobalsot par to darbiņu, kurš visvairāk iepaticies. Pēc balsu vairākuma otrdien, 3.oktobrī, tiks noteikti trīs darbiņi, kuriem bijis vislielākais piekritēju skaits. Tie saņems balvas!

Rudens velšu izstāde “Rudens kā rudens” Senioru centrā būs apskatāma līdz 6.oktobrim. Laipni lūgti apmeklēt izstādi!

Papildus informācija; nvoresursi@inbox.lv; 26334547

Ritma Komarova
SC “Kopā būt” vadītāja