Brīvprātīgo misijā – pie zirgiem!

Jēkabpils NVO resursu centra rīkotajā akcijā ”Brīvprātīgais uz 1 dienu!”, kas noritēs no 21. līdz 25.augustam tiek piedāvātas visdažādākās misijas, kurās var gūt noderīgas iemaņas un atziņas. Ja  interesē zirgi un ir vēlēšanās pabūt ar tiem blakus, tad ir fantastiska iespēja pastrādāt par palīgu stallī (aizvest un atvest zirgus uz ganībām, kopt).

Zirgu stallis “Ūsiņš”  atrodas skaistā vietā, blakus Daugavai, Jēkabpils novada Ābeļu pagastā. Arī ja ir prasmes galdniecībā vai amatniecībā, tad noteikti atradīsies nodarbes stallī! Varbūt esat jaunais vai topošais žurnālists, dzejnieks, rakstnieks – saimniece Ieva stāstīs stāstus un piedzīvojumus par zirgiem, kaziņām, mazo stirniņu un citiem dzīvniekiem. Saimniecībā ļoti vajadzīgs palīgs nometnes telpu un teritorijas uzkopšanai. Nepieciešamās prasmes: atbildība, mīlestība pret dzīvniekiem, interese vai pieredze dzīvnieku kopšanā. Ieguvumi: izjādes ar zirgiem, dzīvnieku mīlestība un mini zoodārza apskate. Brīvprātīgo vecums šajā misijā – no 14 gadiem.

Pieteikšanās un papildu informācija: www.brivpratigie.lv; https://www.facebook.com/stallisusins/. Kontaktpersona: Ieva Jase, usins@inbox.lv.

Sagatavoja Aleksandrs Kalniņš, Jēkabpils NVO resursu centra korespondents

Biedrības ”Jēkabpils NVO resursu centrs” projekta “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās” aktivitāti finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem